השחרת חלונות לרכב

השחרת חלונות לרכב

לא פעם קרה שנתקלנו בבעיה משום שחלונות הרכב שלנו לא מושחרים. בין אם זו הקרינה החזקה החודרת אל הרכב, או בין אם לא רצינו שעוברי אורח יציצו לתוך המכונית. בעיות מסוג זה חברת "ברוך ובניו" המקצועית יכולה לפתור בשבילכם.

על מנת לפתור את הבעיה שבחלונות לא מושחרים, קיימות שתי שיטות להשחרת החלונות ברכב. השיטה הייחודית להשחרת חלונות הרכב בה משתמשת החברה היא בלייזר בשיטה אלקטרו כימית. קיימת שיטה נוספת אשר גם בה החברה עוסקת והיא ציפוי הדבקה לחלונות- ציפוי ננו קרמי איכותי. שתי השיטות מאושרות על ידי משרד התחבורה ומתפארות בתוצאות איכותיות הנשמרות לצמיתות.

ישנם המון יתרונות בהשחרת החלונות של הרכב והתהליך הוא כה פשוט, שללא ספק מומלץ לכל מי שמתעניין, להשחיר את החלונות ברכבו.

  • מבחינה חזותית- חלונות שחורים מקנים לרכב חזות יוקרתית יותר. האוטו נראה אלגנטי מבחוץ ונעים יותר לעין.
  • מסנן קרינה- חלונות שחורים פועלים ממש כמו משקפי שמש. הם מסננים את הקרינה החזקה של השמש מבחוץ אל פנים האוטו ותורמים לאווירה נעימה יותר במהלך הנסיעה.
  • השחרת חלונות לרכב גם מקלה על המזגן. כאשר החלונות ברכב מושחרים, המזגן מקרר יותר במהירות וחוסך את צריכת הדלק.
  • הצנעת פנים הרכב- חלונות מושחרים מונעים הצצה לפנים הרכב. כך, ניתן להשאיר את הרכב בחניה בלב שקט, כאשר יודעים שלא ניתן לראות מה יש בפנים, ואף למנוע פריצות לרכב בכך.

"ברוך ובניו" הם מהמובילים בתחום השחרת חלונות לרכב, עם ניסיון של למעלה מ40 שנים. תוך מתן שירות מעולה ללקוח ומבלי פשרות על איכות ובטחון הנוסעים ברכב, החברה מצטיינת בתחומה. החברה משתמשת בחומרים איכותיים והינה מקצועית. לבירור פרטים נוספים ניתן ליצור קשר באתר.

שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה