הסרת שריטות משמשת הרכב: לבצע זאת נכון

הסרת שריטות משמשת הרכב היא פעולה חשובה; פעולה הדורשת הכשרה מקצועית בתחום זגגות הרכב. השמשה הקדמית והאחורית של הרכב משמשת כעיניים של הנהג. כלומר, כדי שהוא יוכל לעבור מנתיב אחד לשני כראוי או לחנות ליד הבית כראוי, על השמשות להיות תקינות – ללא כל שריטה. מה עושים כאשר מופיעה שריטה על השמשה? פונים אל ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ כמובן!

 

שמשות הרכב הן העיניים של הנהג בעת הנסיעה על הכביש. בהתאם, יש לנקות אותן מכתמים ולתחזק אותן היטב – כדי לשמור על איכות ראייה גבוהה. בין אם אתם מנקים את השמשות בעצמכם ובין אם אתם מביאים את הרכב למכון לשטיפת רכבים – כאשר מופיעה שריטה על שמשת הרכב, שטיפה לא תוכל לסייע לכם בכך. במצבים כאלו, יש לפנות אל חברה המתמחה בעבודות זגגות רכב.

תיקון שריטה על שמשת הרכב לא רק תשפר את איכות הראייה של הנהג, אלא גם תשיב לרכב את המראה האסתטי הקודם שלו. בהתאם לכך, כאשר אתם פונים אל מוסך זגגות רכב, יש לוודא מול צוות העובדים שהם עברו את ההכשרה המתאימה לכך. בהמשך השיחה, יש להקשיב לפתרון אותו הם מציעים והאם פתרון זה ישמור על ערך המכונית. בנוסף, ובין אם מדובר בתיקון השמשות או החלפתן באחרות, יש לדון עם צוות המומחים על המחיר של העבודה.

 

חשיבות תיקון השמשה

שריטה על השמשה הקדמית של הרכב היא לא רק מפגע אסתטי, אלא גם בעיה בטיחותית שיש לטפל בה בהקדם. כלומר, הופעתה של השריטה על השמשה מגבירה את האפשרות לסנוור מהשמש ואף יוצרת עיוות בשמשה עצמה. כדי לקבל שירותי תיקון מקצועיים, מומלץ להרים טלפון אל ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ: אנו נתקן את השמשה במקצועיות ובמהירות. לצד יחס אישי ושירות מקצועי – תוך שימוש בפטנט של Carglass, אנו מעניקים אחריות.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג