הסרת שריטות משמשת הרכב

ישנם דברים שאנו יכולים לדחות את תיקונים כמו לדוגמא מכה במרכב הרכב או צבע שירד, אך הסרת שריטות משמשת הרכב צריכה לעמוד בעדיפות עליונה. שמשת הרכב מאפשרת לנו לראות את מה שקורה מחוץ לרכב ולהגיב בהתאם. שמשת ברכב שומרת על הן על הבטיחות שלנו בתוך הרכב ומגינה עלינו מנזקי הסביבה או מפני דברים שונים העשויים להיכנס לתוך הרכב, כאשר תפקידה החשוב ביותר של השמשה הוא לאפשר נראות טובה שתאפשר לנהג להגיב למתרחש בכביש ובסביבת הרכב. במידה וישנו נזק כלשהו לשמשה זה יכול להפריע לשדה הראיה, ליצור עיוות בשמשה ולהגביר את הסנוור – כלומר לסכן את הנוהג ברכב ואת הסביבה. לכן ברגע שהנכם מזהים שריטה בשמשה גשו מיד למוסך לתקנה.

טכנולוגיית הסרת שריטות משמשת הרכב

אם חשבתם שעליכם להחליף את כל השמשה הקדמית במידה וגיליתים שריטה – אתם יכולים להיות רגועים. כיום על ידי שימוש בטכנולוגיה מיוחדת ניתן להעלים את השריטה כאילו לא היתה, להחזיר את השמשה לקדמותה, לשמור על החוזק המקורי שלה ולא לגרום לירידת ערך אשר היתה נגרמת במידה והייתם מחליפים שמשה. ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ מציעים לכם לתקן את השמשה על ידי שימוש בשיטת גלאס מדיק, פטנט רשום ובלעדי של חברת Carglass. ליטוש הזכוכית מתבצע במכונת ליטוש מיוחדת ובלעדית. הליטוש הינו מהיר וחסכוני, מאפשר לשמור על השמשה המקורית של הרכב ובכך לשמור על ערך הרכב.

ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ – מקצוענים בעולם הזגגות
הרכב שלכם נמצא אתכם בכל יום לכן חשוב להשקיע בו את העבודה הטובה והמקצועית ביותר שניתן למצוא. ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ מציעים לכם ליהנות מ-50 שנות ניסיון בתחום זגגות הרכב, כאשר לרשותכם יעמוד שירות תיקון והחלפת שמשות, התקנת מראות צד, התקנת סאן רוף, הכהיית והשחרת חלונות ועוד. אנו שמים דגש על שירות הלקוחות שלנו ומעמידים לרשותכם חדר המתנה מפואר ונוח.
פנו כעת אל ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ והשאירו את העבודה בידי מקצוענים בעולם הזגגות.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג