זגגות רכב בנס ציונה

שירות זגגות רכב בנס ציונה הוא שירות חשוב לא פחות מכל שירות אחר לרכב. אמנם תחום הזגגות לא משפיע ישירות על יכולת הרכב לנוע אך הוא בהחלט בעל קשר ישיר לרמת הבטיחות של הרכב ונוחיות הנוסעים. מפגע במראות הרכב או באחת השמשות עשוי להקשות על הנהג לראות כראוי את תנאי הכביש ואת מה שמתרחש סביב הרכב, חלונות חשמליים אשר אינם מגיבים או חלון שנפל חושפים את הנהג ויושבי הרכב למפגעי מזג האוויר בחוץ והופכים את הנסיעה ללא נעימה. סיבות אלה ואחרות מביאות אנשים רבים לחפש שירות איכותי ומקצועי של זגגות רכב בסביבת ביתם.

זגגות רכב בנס ציונה והסביבה

זגגות רכב הוא תחום אשר המומחים של ברוך ובניו מכירים מקרוב. לאחר 50 שנות ניסיון בתחום עובדי המוסך ישמחו להעניק לכם את השירות המהיר, המדויק המקצועי ביותר בתחום. לרשותכם עומדים מספר שירותים אשר נשמח להעניק לכם ולרכבכם :
• שירות תיקון שמשות – על ידי שימוש בערכה מיוחדת בשיטת גלאס מדיק השמשה שלכם תחזור לקדומה במהירות וללא צורך בהחלפתה. השמשה נותרת חזקה ונקיה, הערך של הרכב נשמר ואיכות ההרכבה של היצרן נשמרת.
• שירותה חלפת שמשה – לרשותנו 30,000 שמשות המתאימות לכל רכב וכוללות שמשות מקוריות, שמשות משומשות, שמשות ממוגנות ירי ועוד.
• הכהיית חלונות – על ידי שימוש במדבקות או בלייזר מיוחד נכהה את חלונות הרכב ונהפוך את הנסיעה הבאה שלכם לנוחה הרבה יותר.
• התקנת מראות צד
• תיקון והחלפת מנגנונים ומנועים לחלונות החשמל ברכב
• פיקודי חלונות וכפתורים לחלונות

ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ – כל השירותים במקום אחד

קבוצת ברוך ובניו מתמחה בשירותי זגגות לרכבים פרטיים, מסחריים, מצ"ה, מלגזות, טרקטורים ועוד. אנו מקפידים על רמת השירות והמקצועיות הרבה ביותר בכל טיפול וטיפול. לרשותכם עומדים 2 מוקדי שירות ברחובות ופתח תקווה בנוסף לניידת שירות אשר תגיע אליכם במידת הצורך.
החברה עובדת בשיתוף עם כל חברות הביטוח ושירותי הדרך כמו לדוגמא חברת כלל, מגדל, הראל, שומרה, דרכים, שירביט ועוד.
הנכם מוזמנים לפנות למוסך ברוך ובניו ולקבל את כל שירותי הזגגות במקום אחד.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג