מלאכת תיקון חלון חשמלי לרכב – בידי המומחים

תיקון חלון חשמלי לרכב יתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום זגגות רכב. בין אם מדובר במנגנון או בכפתורים של החלונות החשמליים, לאחר אבחון התקלה, יש לתקן אותה בהתאם. מנסים לסגור את החלון ללא הצלחה? החלונות ברכב נתקעו? צוות המומחים של חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ יסייע לכם בבעיות אלו ורבות אחרות.

 

בכלי רכב רבים, כיום, מותקנים חלונות חשמליים. כלומר, בזכות לחיצה אחת על כפתור, אתם יכולים לפתוח את החלונות ולסגור אותם כאוות נפשכם. פעולות אלו מתבצעות בזכות מנגנון חשמלי; מנגנון המורכב משלושה אלמנטים עיקריים: מנגנון, מנוע וכפתור, כאשר כל אחד מאלמנטים אלו אחראי על פונקציה אחרת. מנגנון החלון, למשל, מרים ומוריד את החלון. המנוע מסובב את המנגנון החשמלי. הכפתור של החלון שולח פקודות אל המנוע.

כאשר אלמנטים אלו מבצעים את עבודתם, אנו מצליחים לפתוח את החלון ולהשתמש בו ככל שנצטרך. עם זאת, חלונות אלו יכולים להיתקע או לא להיפתח כלל. בין אם מדובר בשימוש תדיר המוביל לבלאי, הצטברות לכלוך בתוך המנגנון החשמלי או סיבות אחרות – נוצרות בעיות המונעות מאתנו להשתמש בחלונות כרגיל. במקום להזניח או להתעלם מהבעיה, יש לפנות אל אנשי מקצוע המוסמכים לטפל בכך.

כאשר אתם פונים אל חברה המתמחה בעבודת זגגות רכב, עליכם לוודא כי הם עברו את ההכשרה הרלוונטית לכך. במקביל, יש לשאול אילו שירותי תיקון הם מציעים עבור החלונות החשמליים. החל מתיקון הכפתורים של החלונות ועד שימון החלונות עצמם, עבודת תיקון מקיפה תתבצע על ידי מביני דבר.

 

לאתר את הבעיה ולטפל בה

כאשר החלון החשמלי ברכב נתקע או מפסיק לעבוד, יש סיבות רבות לכך. עובדי חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ, בעלי הכשרה מקיפה בתחום, יאבחנו את התקלה ויבצעו את התיקון על הצד הטוב ביותר.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג