שריטה בחלון הרכב – פתרונות יעילים

תיקון שריטה בחלון הרכב יתבצע אך ורק על ידי מקצוענים. השמשה הקדמית או האחורית ברכב שלכם נסדקה או נשרטה? מדובר במפגע בטיחותי ואסתטי שיש לטפל במהרה. אנו, בברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ, מציעים שירותי ותיקון והחלפה של השמשות באמצעות טכניקות פעולה מתקדמות ואיכותיות. כדי לא לסכן את בטיחות הנהג והנוסעים ברכב, צרו אתנו קשר עוד היום!

 

נהיגה היא משימה מורכבת שיש לבצע באחריות – בין אם הנהגים הם בני נוער או בוגרים. לשם כך, יש להקפיד על כללי הבטיחות וכמובן – תחזוקה שוטפת של הרכב. עם זאת, ישנם מקרים בלתי צפויים שיכולים לפגוע ברכב ולשבש את איכות הנסיעה. אחד ממצבים אלו בהחלט יכול להשפיע על השמשות של הרכב. בין אם מדובר במפגע של מזג האוויר ובין אם ילדים השחיתו אותן – כאשר מופיעה שריטה על אחת מהשמשות, מדובר בנזק משמעותי.

כדי לטפל כראוי בשריטה שעל השמשה, עומדות בפניכם שתי שיטות פעולה עיקריות: תיקון השמשה או החלפתה באחרת. ישנם בעלי מקצוע הממליצים על תיקון השמשה. מדוע? ראשית, משום שניתן לבצע את הפעולה במהירות. בנוסף, תיקון השמשה שומר על ערך הרכב ולא פוגם בהרכבה המקורית של השמשה.

עם זאת, החלפת השמשה היא אופציה פופולרית גם כן. כאשר השמשה סדוקה או שבורה, החלפתה בשמשה חדשה היא פתרון איכותי שיחזיר לרכב את החזות היוקרתית שלו. כאשר אתם בוחרים בשמשה לרכב, מומלץ להקפיד על מספר דגשים, כאשר המרכזי שבהם מתייחס לתקן מטען משרד התחבורה בו השמשה צריכה להחזיק.

 

שיטות פעולה מקצועיות

גיליתם שריטה על אחת השמשות של הרכב? כדי לחזור לנהוג ברכב במהרה, יש לפנות אל ברוך ובניו – זגגות בע"מ. אנו מציעים את השירותים המתקדמים והמגוונים ביותר לכל בעיה: לצד תיקון השריטה בשיטת הגלאס מדיק. אנו מבצעים גם החלפת שמשות עם חלקי החילוף האיכותיים ביותר. נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק שירות אמין ומסור.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג