תיקון סדק בשמשה הקדמית – לא לדחות למחר

תיקון סדק בשמשה הקדמית יתבצע על ידי אנשי מקצוע בלבד. שמשה קדמית נקייה משריטות מאפשרת לנהג לראות היטב את כל המתרחש מולו על הכביש. בהתאם לכך, הוא יוכל לתכנן את מסלול הנסיעה היטב. עם זאת, מה עושים כאשר מופיע סדק על השמשה הקדמית של הרכב? כדי להחזיר לכם את טווח הראייה, מומלץ ליצור קשר עם חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ.

 

מתחילים את היום בנהיגה לעבודה? חוזרים מדי ערב לבית עם הרכב הפרטי שלכם? רבים מאתנו מתניידים עם רכב, שכן אנו מעדיפים את הנוחות שלו מאשר להסתמך על תחבורה ציבורית. בהתאם, עלינו לתחזק את הרכב היטב כך שישרת אותנו היטב בעת הנסיעה על הכביש. עם זאת, לאורך הנסיעה יכולים להתרחש מצבים לא צפויים; מצבים שבהחלט יכולים להשפיע, למשל, על השמשה הקדמית של הרכב.

נהגתם הבוקר לעבודה והייתה סערה חזקה ששברה את ענפי העץ – בדיוק מעל שמשת הרכב שלכם? ילדים השתעשעו וסדקו את השמשה הקדמית? בין אם מדובר במצב כזה או אחר, אף אחד מאתנו לא חסין מפני תקלות. כאשר נוצר סדק על השמשה – מדובר בבעיה משמעותית בהרבה משריטה קטנה. למעשה, סדק זה משבש את יכולתו של הנהג לראות את המתרחש מולו. לכן, רצוי לטפל בכך בהקדם. מדוע? במקרים רבים, סדק תמים בשמשה יכול להוביל, בהמשך, להתנפצות. לכן, אסור לזלזל בבעיה זו.

 

שיטת תיקון פורצת דרך

גיליתם סדק על השמשה הקדמית של הרכב? ישנם אנשי מקצוע רבים המתמחים בעבודות זגגות רכב, אך אין להם את הידע והציוד של חברת ברוך ובניו. ביקור באחד ממוסכי החברה שלנו יבטיח לכם תיקון מקצועי בכל בעיה – כולל בסדקים בשמשה הקדמית. אנו מחזיקים בערכה ייחודית לתיקון שמשות: גלאס מדיק. ערכה זו מתבססת על שיטה פורצת דרך שאינה מחייבת את החלפת השמשה הנוכחית באחת חדשה. אם אתם זקוקים לתיקון הסדק שעל השמשה הקדמית, אנו נשמח לסייע לכם – תוך שמירה על ערכו של הרכב.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה