תיקון שריטה בשמשה הקדמית

השמשה של הרכב היא אחד החלקים החשובים בו, לפחות בכל הקשור לאופן בו אנו רואים את הכביש. במידה והתגלתה שריטה על שמשת הרכב עליכם לבצע בהקדם תיקון שריטה בשמשה. מלבד המפגע האסתטי שריטה בשמשה מהווה גם בעיה בטיחותית שכן היא מגבירה את הסנוור מן השמש וגורמת לעיוות בשמשה. השריטה מהווה גם נקודת תורפה בשמשה ומגבירה את הסיכוי כי היא תתנפץ במקרה שגוף כלשהו יפגע בשמשה. אם בעבר היה צריך להחליף את השמשה כולה, לחכות זמן רב לביצוע העבודה ולהוריד כתוצאה מכך את ערך הרכב – הרי שהיום ניתן לבצע תיקון שמשה מהיר ומקצועי ללא החלפתה.

מדוע עדיף לבצע תיקון שריטה בשמשה הקדמית ולא להחליפה ?

לאופציית התיקון יש מספר יתרונות על פני החלפת השמשה כולה. מדוע כדאי לבצע תיקון שמשה אצל ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ ? להלן מספר סיבות :
• מהירות התיקון – בעוד החלפת שמשה יכולה לערוך כשעתיים, משך תיקון השמשה הוא כחצי שעה
• ערך הרכב – החלפת שמשה יכולה להוריד את ערך הרכב, בעוד תיקון השמשה לא פוגעת בערך הרכב ושומר על השמשה המקורית עם ההרכבה המקורית
• השמשה נותרת חזקה ונקיה כמו שהייתה במקור
• אחריות לכל החיים
מוסך החברה מבצע תיקון שמשה קדמית על ידי שימוש בערכה מיוחדת לתיקון ובשיטה הרשומה בפטנט של Carglass.

ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ – שירותי זגגות מתקדמים
ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ נמצאים בתחום הרכב כבר עשרות שנים ומציעים לכם ליהנות מהניסיונם העשיר בעולם הזגגות והרכב. שירותי החברה מגוונים ומציעים ללקוחות התקנת חלון גג (סאן רוף), הכהיית שמשות לרכב במדבקות או בלייזר, תיקון חלונות חשמליים, מראות לרכב ועוד. במידת הצורך נעמיד לרשותכם ניידת שירות עד הבית אשר תבצע עבורכם עבודות זגגות דחופות.
החברה שמה דגש על שירות לקוחות נעים ויחס חם לכל לקוח לכן הקמנו חדר המתנה מפואר ומפנק הכולל אינטרנט, טלוויזיה וקפה ללא תשלום. אנו מבטיחים לפתור כל סוגיה או בעיה במהירות האפשרית ובמחיר נוח כאשר לרשותכם עומדים שני סניפים – האחד בפתח תקווה והשני ברחובות.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג