אודות

ברוך ובניו

ברוך ובניו- על איכות לא מתפשרים!

כאשר מדובר בתחום הזגגות לרכב, ללא ספק, אין שום מקום לפשרות. בכדי להעניק לרכב שלך, את הטיפול האידיאלי, כדאי לבחור במומחים ביותר בתחום, שיעניקו לך את השירות הטוב והיעיל ביותר, בכל הנוגע לרכב שלך.

ברוך ובניו- זגגות רכב בע"מ

אם אתה מחפש את המקום האידאלי, עבור טיפול מסור ברכב שלך, בכל הנוגע לזגגות הרכב, הגיע הזמן להכיר אותנו- ברוך ובניו. ברוך ובניו, המומחים בתחום זיגוג הרכב, בכל סוגי הרכבים, מאז 1958. המוסך הראשון הוקם על ידי אבי המשפחה, ברוך קפילוטו, לפני ארבעים שנה, וכעת מנהלים אותו שלושת בניו, במסירות אינסופית, באיכות, ובמקצועיות. אם אתם מחפשים יחס אישי, מקצועיות ואמינות בתחום ענף הזגגות לרכב , אנו ללא ספק הכתובת המתאימה עבורכם.

במה מאמינים ברוך ובניו?

ברוך ובניו, מאמינים במתן השירות הטוב ביותר, לכל לקוח. אנו מאמינים, שבתחום הרכב, אין מקום לפשרות, ולכן אנו לא מתפשרים על בטיחות הנהג, ואנו מעניקים את היחס הראוי ביותר, ואת השירות היעיל, לכל פנייה, או בקשה לאבחון, לתיקון ולטיפול בעיות שונות ברכב. אצלנו, כשמדובר בתחום הרכב, אנו נעשה את כל שביכולתנו, בכדי לתת לך את ההרגשה, שאתה בטוח על הכביש, הן בבחירת החומרים והחלקים האיכותיים ביותר, והן בהכשרת אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. אנו נותנים שרות בכל רחבי הארץ, ובכדי להעניק לך את ההרגשה הטובה ביותר, חדרי ההמתנה שלנו נוחים ומפוארים, וכל לקוח אצלנו הוא עולם ומלואו.

במה אנו מתמחים?

חברתנו מתמחה בכל תחום זגגות הרכב, ומלבד זאת, אנו מייבאים שמשות וחומרי עזר לענף. בין שירותינו תוכלו למצוא הכהיית שמשות בלייזר ותיקון שמשות באופן חדשני שלא דורש את החלפת השמשה כולה.כמו כן, אנו עוסקים בתחום החלונות החשמליים, בהחלפת מנגנונים, מנועים או כפתורים האחראים על תפקודו התקין של החלון. אנו עוסקים במראות ופנסים לרכב ובחלונות גג לרכב. חברתנו מעניקה את השירות הטוב והמקצועי ביותר, וכן מייבאת את החלקים הרלוונטיים לכל סוגי הרכבים. אצלנו תוכלו למצוא מעבדה מובילה, בתחומים המפורטים לעיל, אשר תאבחן כל בעיה, ותעניק לה את הפתרון האידאלי. כל החומרים וכל החלקים אצלנו איכותיים, ואיתנו ללא ספק תרגיש בטוח.

אנו נשמח לעמוד לשרותכם, בכל עת. בשירותים ניידים, ובמוסכים בכל חלקי הארץ. אז כשמדובר בתחום הרכב האישי שלכם, כדאי לבחור נכון. בחרו בנו, ולא תתחרטו!

 

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה