ברוך ובניו

ברוך ובניו

זגגות רכב ברוך ובניו הוקמה בשנת 1958. מאז, עברו 57 שנים בהם בעלי החברה והעובדים בה רק ממשיכים לצבור ניסיון וידע בתחום הרכבים. מייסד החברה הוא אב המשפחה, ברוך קפילוטו, וכיום ממשיכים את חזונו שלושת בניו.

בין השירותים הרבים שמציעה החברה, קיימים הדברים שכל בעל רכב ממוצע מחפש. בין אם זה תיקון של מנגנונים שונים הקיימים ברכב ובין אם מדובר בהשחרת חלונות, "ברוך ובניו" עומדים לרשות הלקוח על מנת למלא כל צורך אפשרי. החברה מציעה שלל שירותים המפורטים באתר.

אחד מהעקרונות הבסיסיים והחשובים ביותר שהחברה שמה עליו דגש היא שירות לקוחות. יחס חם ללקוחות הוא מהדברים הראשיים שהחברה פועלת לקראתם, וחדר ההמתנה מצביע על כך. החדר הינו ממוזג וכולל אינטרנט, מכונת קפה ללא תשלום, טלוויזיה בכבלים ומגזינים לקריאה. "ברוך ובניו" דואגים להעמיד יחס אדיב ושירות חם ללקוחות בראש סדר העדיפויות שלהם.

מתוך מגוון רחב של שירותים, כל אחד יוכל למצוא את הפתרון שהוא מחפש לבעיה שברכבו. החברה מציעה אפשרויות רבות לתיקון, כך שכל לקוח יוכל לבחור את מה שהכי יתאים לו, גם מבחינת תקציב.

אחד מהדברים החשובים ביותר שהחברה מציגה הוא איכות. הם אינם מתפשרים על איכות המוצרים שהם משתמשים בהם, וזאת מכיוון שמוצרים איכותיים משמע בטחון ברכב. הקפדה על שימוש במוצרים אשר עומדים בתקן של משרד התחבורה, כלים חדישים, ושיטות התקנה מקצועיות, מספקים כולם את האיכות הדרושה כדי לשמור על ביטחונם של הנוסעים ברכב. ב"ברוך ובניו" אין פשרות.

ל"ברוך ובניו" יש שני סניפים- בפתח תקווה וברחובות ושניהם נגישים וקלים להגעה. לרשותכם קיימת גם מפת הגעה. ליצירת קשר, להזמנות ולבירור פרטים נוספים, ניתן להשאיר פרטים דרך האתר בלחצן "יצירת קשר" או להתקשר לטלפון.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג