גג נפתח לרכב

אחת התוספות הנפוצות לרכב היא גג נפתח לרכב, או כפי שמרבית האנשים מכנים זאת "סאן רוף". זוהי רק אחת מן התוספות אותן ניתן להתקין על הרכב על מנת לשפר את המראה שלו, את הנוחיות ואת התנאים ברכב. התקנות אלה ניתן לבצע במוסך אשר מספק שירותי זגגות.

זגגות הרכב כוללת את כל השירותים הנוגעים לחלונות ושמשות הרכב, כולל המנגנונים החשמליים ופיקודי הכפתורים ששולטים על המראות והשמשות. מנגנונים אלה מאפשרים לנו לכוון את המראות ולהזיז את חלונות הרכב. שימוש נפוץ נוסף בשירותי הזגגות הוא תיקון או החלפת השמשה הקדמית של הרכב אשר חשוב לשמור על תקינותה למען ביטחון הנהג והנוסעים.

מדוע להתקין גג נפתח לרכב ?

גג נפתח לרכב מציע מספר יתרונות :
• בדומה לחלונות שחורים או חישוקי מגנזיום, גג נפתח מוסיף ליופי החיצוני ולייחודיות של האוטו.
• גג נפתח מעלה את ערכו של הרכב
• גג נפתח מאפשר סירקולציה של אוויר ברכב וכניסה של אור טבעי
• כניסת האוויר דרך הגג לא מפריעה לנהג במהלך נסיעה כמו שקורה כאשר החלון פתוח
אין ספק כי גג השמש תורם לנוחיות הרכב, למראה שלו ולערכו. אך מה עושים במידה ויש בו בעיה ?
מוסך ברוך ובניו יטפל בסאן רוף שלכם במידה ונתקלתם בתקלה כלשהי. מנוע הסאן רוף לא עובד? המנגנון לא מגיב ? גיליתם נזילה מהסאן רוף ? זה הזמן להגיע אלינו.

ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ – פותחים חלון לעולם חדש
כשהדבר נוגע לרכב שלך – אין מקום לפשרות. שירותי הזגגות של ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ הם מהמובילים בישראל ומציעים את מגוון השמשות הגדול ביותר, כמו גם טכנולוגיות מתקדמות לתיקון סדקים בשמשה והכהיית חלונות. לרשותנו ניסיון של עשרות שנים וצוות מקצועי ומוביל בתחומו. אנו עובדים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל ומציעים לכם לבדוק האם גם אתם זכאים להשתתפות של חברת הביטוח טרם הגעתכם אלינו.
פנו כעת למוסך ברוך ובניו ובואו לפתוח חלון לעולם חדש.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג