ניידת שירות זגגות רכב עד הבית

ברוך ובניו – זגגות רכב נותנת שירות עד הבית עם צי ניידות השירות שלה!

נשבר לך חלון? נשברה המראה? התקלקל המנגנון של החלון?

אין צורך להפסיד יום עבודה וזמן יקר – ניידת שירות של ברוך ובניו תגיע עד אליך,
התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר – והניידת כבר בדרך אליכם מיד!

המוסכים הראשיים שלנו לזגגות רכב נמצאים בפתח תקווה וברחובות, אך בתיקונים רבים, ניידת השירות שלנו מגיעה עם כל הכלים וחלקי החילוף הדרושים,
לתיקון מהיר וזול – באחריות!

ניידת שירות זגגות עד הבית, חלום שמתגשם!

אתה בדרך ליום עבודה עמוס ולחוץ, השעה היא שעת בוקר מוקדמת, ואתה זורם עם המחשבות שלך,על כל המשימות שעלייך לבצע היום. אתה כמעט מגיע למקום העבודה, ולפתע שומע קול זגוגית מתנפצת, אתה מתנער מהמחשבות בבהלה ומגלה, שהרכב נתקע במשהו, והמראה נשברה. אתה אובד עצות, ולא יודע היכן תמצא את הזמן, בתוך כל היום עמוס הזה, לצאת לתקן או להחליף את המראה. אבל אל דאגה!  במיוחד בשבילך,קיימים שירותי זיגוג ניידים, שיגיעו ממש עד אלייך.

איזה סוג שירותי זגגות, אתה יכול לקבל עד ביתך?

אם נשבר לך חלון או מראה, אם התקלקל  לך המנגנון של החלון ואתה לא מצליח לפתוח או לסגור אותו, אם יש לך צורך דחוף בהחלפת שמשה, אבל אין לך מושג מתי ואיך  תצליח לפנות את הזמן הרלוונטי לשם התהליך, ברוך ובניו זגגות בע"מ, כאן בשבילך! אנו מספקים ניידות שירות זגגות עד הבית.

יתרונות ניידות שירותי הזגגות עד הבית

היתרונות הם ללא ספק ברורים, במקום להפסיד זמן יקר, אנו נגיע עד אלייך בניידת מיוחדת, עם כל חלקי הכלים וחלקי החילוף הרלוונטיים. הניידות שלנו מגיעות לכל האזורים וכל המקומות בארץ, ואנו מעניקים שירות לכל מי שנתקע או לא מוצא את הזמן להגיע עם הרכב לפעולת תיקון כלשהי בתחום הזיגוג. אנו נשמח לעמוד לשרותך, להגיע עד אליך, ולהעניק לך את השירות המהיר, היעיל, האדיב והטוב ביותר עבור כל בעיה.

שירות מקצועי ואמין,במחיר האטרקטיבי ביותר!

רק אצלנו תוכל למצוא שירות נייד,שגם מגיע עד אלייך באמצעות ניידות שירות זגגות עד הבית, גם עושה כל עבודת זיגוג באופן מושלם ומקצועי, וגם עושה את זה במחיר אטרקטיבי וזול. אנו עוסקים בזגגות רכב, מאז 1985 ואנו חורטים על דגלנו את המקצועיות, המצוינות והאמינות, בכל הנוגע לתחום זיגוג הרכב.אצלנו הלקוח ובטיחותו הם מקום ראשון, ואנו נעשה הכול, בכדי להעניק לך את ההרגשה הבטוחה ביותר בעת נסיעה בכביש.

אז אם  אתה עומד חסר אונים, מול הרכב שלך,ולא יודע מתי תספיק לתקן חלון מקולקל או שבור, להחליף שמשה, להחליף מראה או פנסים ועוד, צור קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר, ואנו נצא אליך מיד. איתנו ללא ספק,תוכל להיות שליו ורגוע, ולהמשיך בשגרת יומך, כפי שתכננת, ללא עיכובים מיותרים.

 

שירותי זגגות עד הבית כוללים בין היתר: החלפת שמשות , החלפת מנגנונים , החלפת מראות.

IMG_0087

מעוניינים בפרטים נוספים-צרו איתנו קשר עכשיו!

טלפון סניף פתח תקווה-03-9181400

טלפון סניף רחובות-08-9364846

 

 

 

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה