אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20, רחובות

מחפשים שירותי זגגות? רק ברוך ובניו

צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

  זגגות רכב

  חברת ברוך ובניו

  מייבאת שמשות מהמפעלים המובילים בעולם על בסיס שוטף וברשותה מלאי זמין של כ-30,000 שמשות העונה על צרכיו של שוק הזגגות רכב בישראל, לרבות שמשות מקוריות, חלופיות, ממוגנות אבנים וממוגנות ירי, ובאיכויות הייצור הגבוהות ביותר.

  החלפת שמשות רכב – כולל שמשה קידמית לרכב

  קבוצת ברוך ובניו משרתות את כל  החברות הביטוח  ושירותי דרך מובילות: כלל, מגדל, הראל, שומרה, זברה, גשר, פנדה, שירביט, סטארט, דרכים, קש, מאסטרו ועוד.

  כל עבודות זגגות רכב מתבצעות עי" זגג רכב מומחה ומקצועי.

  מעוניינים ביעוץ, פרטים נוספים או הצעת מחיר?

  צרו איתנו קשר עכשיו

  זגגות רכב בפתח תקווה – 03-9181400

  זגגות רכב ברחובות – 08-9364846

  מעוניינים ביעוץ, פרטים נוספים או הצעת מחיר?

  דברו איתנו 03-9181400 וואטספו לנו WHATSAPP

  שאלות נפוצות

  אין צורך להפסיד יום עבודה וזמן יקר – ניידת שירות של ברוך ובניו תגיע עד אליך, התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר – והניידת כבר בדרך אליכם מיד!

  המוסכים הראשיים שלנו לזגגות רכב נמצאים בפתח תקווה וברחובות, אך בתיקונים רבים, ניידת השירות שלנו מגיעה עם כל הכלים וחלקי החילוף הדרושים, לתיקון מהיר וזול – באחריות!

  הכהיית שמשות הוא תהליך ייחודי אשר כשמו כן הוא – הופך את שמשות הרכב לכהות יותר. להכהיית שמשות לרכב ישנם יתרונות רבים, בין היתר התהליך משווה לרכב מראה אלגנטי ויוקרתי וכן בעזרתו ניתן לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב ואף לשמור על פרטיותם של הנוסעים.

  ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום לצורך בתיקון חלונות חשמל לרכב, רובן ככולן מתחילות בתקלה. יחד עם זאת ישנם סוגים שונים של תקלות ולכן צריך לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתיקון חלונות חשמל לרכב על מנת לאבחן נכונה את הבעיה ולתת לה מענה בו במקום. בין התקלות הנפוצות – תקלה במנוע המחובר למנגנון החשמלי, תקלה במנגנון החשמלי של החלון עצמו, תקלה בכפתורי הפיקוד אשר עלולה לפגוע במנוע.

  החברות שאנחנו עובדים איתם

  מאמרים שעשויים לעניין אותך

  זגגות רכב

  במאמר זה, אנו רוצים להמליץ על סוג חדש של זגגות...

  קראו עוד

  הכהיית חלונות לרכב

  בימים חמים, בנסיעות ארוכות, או פשוט כדי לשוות לרכב מראה...

  קראו עוד

  זגג רכב בפתח תקווה

  אם אתם זקוקים לשרותיו של זגג רכב בפתח תקווה והסביבה,...

  קראו עוד