החלפת שמשה קדמית לרכב

החלפת שמשה קדמית לרכב

למרות שבמהלך השנים הרכבים לא מפסיקים להתפתח, אחד מהדברים שלעולם לא ישתנו בתחום הרכבת רכבים הוא כמובן, השמשה הקדמית. השמשה הקדמית היא המוקד המרכזי אשר דרכו מסתכלים בעת הנהיגה, מלבד המראות, ותקינותה הינה חשובה ביותר. נזקים אשר נגרמים לשמשה הקדמית עלולים לפגוע בביטחון הרכב, ולסכן את חיי הנוסעים בו.

השיטה בה משתמשים בזגגות רכב ברוך ובניו לתיקון נזקים בשמשה הקדמית היא גלאס מדיק. שיטה זו יעילה משום שהיא אינה מצריכה את ההחלפה של השמשה כולה אלא רק מתקנת את התקלה הקיימת. בכך, הרכב שומר על איכות היצרן וערך הרכב לא יורד. שיטה זו עדיפה בעיקר כאשר הנזק בשמשה הוא קטן ולא רציני, אך עדיין מומלץ שלא להסתכן בתקלה חמורה יותר העלולה לסכן את ביטחון הנוסעים בהמשך.

מלבד האפשרות לתקן את הנזקים הקיימים , קיימת גם האפשרות של החלפת שמשה קדמית לרכב. כאשר מחליפים את השמשה הקדמית חשוב לפנות לבעל מקצוע מנוסה, מקצועי ואמין אשר ניסיונו מוכח. פריט כל כך חשוב ומשמעותי ברכב הוא איננו דבר שניתן להקל בו ראש ודורש טיפול מקצועי. גם אם הנזק שנגרם לשמשה הוא קטן, כדאי לבדוק איך ניתן לתקן אותו על מנת שלא יתפתח לבעיה חמורה יותר בהמשך.

זגגות רכב ברוך ובניו פועלים בתחום הרכב מאז 1958 והינם בעלי ניסיון רב שנים. תוך מתן יחס חם ללקוחות והקפדה על שימוש בחומרים האיכותיים ביותר, החברה מעניקה טיפול מקצועי לכל תקלה. ברשות החברה מלאי של כ-30,000 שמשות הכוללות שמשות מקוריות, שמשות חלופיות, שמשות ממוגנות אבנים וירי וכדומה. המלאי מיובא על בסיס שוטף מהמפעלים המובילים בעולם. לתיאום ולבירור פרטים נוספים, ניתן ליצור קשר דרך אתר החברה או בטלפון.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג