החלפת שמשות לרכב

במידה והשמשה או חלק ממנה התנפצו או כאשר ישנה פגיעה חמורה בשמשת הרכב כמו סדק גדול ועמוק – לא תמיד ניתן לבצע לה תיקון ולכן תזדקקו לשירות החלפת שמשות לרכב. שירות זה יינתן לכם בכל מקום אשר מתעסק בזגגות רכב, אך טרם תגיעו למקום בידקו שאכן מדובר במוסך אמין אשר מחזיק ברשותו שמשות מקוריות ואיכותיות מיצרנים מובילים. המוניטין של המוסך ניתן לבדיקה על ידי סקירה קצרה של דפי האינטרנט ובדיקת תגובות של אנשים לשירותי המוסך. חשוב לעשות בדיקה זאת מראש על מנת שלא נגלה בשלב מאוחר מדי כי התקינו ברכבנו שמשה לא איכותית.

ברוך ובניו – החלפת שמשות לרכב

אין זה סוד כי שמשת הרכב דורשת טיפול מוקפד ורציני בכל פעם שמתגלה בה בעיה. שמשת רכב לא איכותית עלולה לסכן את הנהג ואת יושבי הרכב. מתוך הבנה זו מתחיל תהליך תיקון והחלפת השמשות בקבוצת ברוך ובניו. החברה מייבאת שמשות מהמפעלים המובילים בעולם וברשותה מלאי זמין של כ- 30,000 שמשות אשר עונות על הצרכים של כל רכב הנמצא בשוק הישראלי. לרשותה החברה עומדות:
• שמשות מקוריות
• שמשות משומשות
• שמשות ממוגנות אבנים וירי
• ערכת תיקון סדקים ושריטות בשמשה בשיטת גלאס מדיק

ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ – בוחרים באיכות
הרכב שלנו הוא לא מקום שכדאי לחסוך בו. תקינות הרכב ובטיחותו יכולים להשפיע בכל רגע על חיינו וחיי בני האדם סביבנו. בנוסף לעניין הבטיחותי, במידה ונעדיף לרכוש מוצרים תחליפיים זולים – סביר שנשלם על כך ביוקר בעתיד.
ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ בוחרים להעמיד לרשות לקוחותיהם את המוצרים האיכותיים ביותר ואת איכות העבודה הגבוהה ביותר, ללא פשרות ובלי לעגל פינות. אנו שמים דגש רב על שביעות רצון לקוחותינו ועל השירות שאנו מעניקים להם. חוויית הלקוח שאנו נותנים ואיכות העבודות מביאה אנשים רבים להמליץ עלינו ולחזור אלינו לקבלת שירותים נוספים.
זה הזמן לבחור באיכות, זה הזמן לפנות לברוך ובניו.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג