אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20, רחובות

מחפשים שירותי זגגות? רק ברוך ובניו

צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

  הכהיית חלונות לרכב

  בימים חמים, בנסיעות ארוכות, או פשוט כדי לשוות לרכב מראה אלגנטי יותר, הכהיית חלונות לרכב היא הפתרון. הכהיית חלונות לרכב כשמה כן היא, להכהות את החלונות ברכב ולהקנות להם צבע שחור. היתרונות של הכהיית החלונות הם רבים וכוללים פתרונות לבעיות כמו טמפרטורה גבוהה בתוך האוטו. בנסיעות המתבצעות בשעות היום החמות הטמפרטורה באוטו היא מאוד גבוהה ומקשה על הנסיעה. על כן, רבים מעדיפים להכהות את החלונות ברכב ובכך לסייע להתקררות מהירה יותר של פנים הרכב.

  יתרון נוסף של הכהיית החלונות הוא שמירה על פרטיות הנוסעים ברכב. כאשר החלונות כהים, לא ניתן להציץ פנימה ולהסתכל על מה שיש בפנים. כך, ניתן להשאיר את הרכב בהרגשה רגועה גם במקומות בהם לא היינו רוצים שאחרים ידעו מה יש בתוך הרכב.

  חלונות כהים גם מסננים את הקרינה החזקה של השמש. הם פועלים ממש כמו משקפי שמש. באמצעות חלונות כהים, חוויית הנסיעה ברכב הופכת לנוחה יותר. בנוסף לכל יתרונות אלה, חלונות כהים גם מעניקים לרכב מראה אלגנטי יותר. הרכב נראה יותר נאה ומפואר והוא בעל מראה יוקרתי.

  היתרונות שבשיטת הכהיית חלונות ננו קרמיק  לרכב הן :  צבע הציפוי לא דוהה עם הזמן , החומר אינו מתקלף, מקנה מראה אלגנטי לרכב, מסנן את כל קרינת השמש ומפחיתה משמעותית את החום בתוך הרכב.

  חברת "ברוך ובניו" הינה מקצועית בתחום הכהיית חלונות לרכב. החברה עובדת יחד עם מיטב יצרני הרכב ושומרת על קו מאוד ברור של איכות ומקצועיות גם יחד. תוך שירות לקוחות מעולה, "ברוך ובניו" מעניקים איכות נסיעה שלא הכרתם. לפרטים ולהזמנות ניתן ליצור קשר דרך האתר.

  מעוניינים בשירות זה? רק ברוך ובניו

  דברו איתנו 03-9181400 וואטספו לנו WHATSAPP

  הכהיית חלונות / השחרת חלונות בלייזר

  שאלות נפוצות

  אין צורך להפסיד יום עבודה וזמן יקר – ניידת שירות של ברוך ובניו תגיע עד אליך, התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר – והניידת כבר בדרך אליכם מיד!

  המוסכים הראשיים שלנו לזגגות רכב נמצאים בפתח תקווה וברחובות, אך בתיקונים רבים, ניידת השירות שלנו מגיעה עם כל הכלים וחלקי החילוף הדרושים, לתיקון מהיר וזול – באחריות!

  הכהיית שמשות הוא תהליך ייחודי אשר כשמו כן הוא – הופך את שמשות הרכב לכהות יותר. להכהיית שמשות לרכב ישנם יתרונות רבים, בין היתר התהליך משווה לרכב מראה אלגנטי ויוקרתי וכן בעזרתו ניתן לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב ואף לשמור על פרטיותם של הנוסעים.

  ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום לצורך בתיקון חלונות חשמל לרכב, רובן ככולן מתחילות בתקלה. יחד עם זאת ישנם סוגים שונים של תקלות ולכן צריך לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתיקון חלונות חשמל לרכב על מנת לאבחן נכונה את הבעיה ולתת לה מענה בו במקום. בין התקלות הנפוצות – תקלה במנוע המחובר למנגנון החשמלי, תקלה במנגנון החשמלי של החלון עצמו, תקלה בכפתורי הפיקוד אשר עלולה לפגוע במנוע.

  החברות שאנחנו עובדים איתם

  מאמרים שעשויים לעניין אותך

  החלפת שמשה קדמית לרכב

  למרות שבמהלך השנים הרכבים לא מפסיקים להתפתח, אחד מהדברים שלעולם...

  קראו עוד

  מראות לרכב

  קראו עוד

  תיקון סאנרוף / חלון גג

  מהו חלון גג או סאנרוף? למה הוא משמש? מה קורה...

  קראו עוד