הכהיית חלונות לרכב

הכהיית חלונות לרכב

בימים חמים, בנסיעות ארוכות, או פשוט כדי לשוות לרכב מראה אלגנטי יותר, הכהיית חלונות לרכב היא הפתרון. הכהיית חלונות לרכב כשמה כן היא, להכהות את החלונות ברכב ולהקנות להם צבע שחור. היתרונות של הכהיית החלונות הם רבים וכוללים פתרונות לבעיות כמו טמפרטורה גבוהה בתוך האוטו. בנסיעות המתבצעות בשעות היום החמות הטמפרטורה באוטו היא מאוד גבוהה ומקשה על הנסיעה. על כן, רבים מעדיפים להכהות את החלונות ברכב ובכך לסייע להתקררות מהירה יותר של פנים הרכב.

יתרון נוסף של הכהיית החלונות הוא שמירה על פרטיות הנוסעים ברכב. כאשר החלונות כהים, לא ניתן להציץ פנימה ולהסתכל על מה שיש בפנים. כך, ניתן להשאיר את הרכב בהרגשה רגועה גם במקומות בהם לא היינו רוצים שאחרים ידעו מה יש בתוך הרכב.

חלונות כהים גם מסננים את הקרינה החזקה של השמש. הם פועלים ממש כמו משקפי שמש. באמצעות חלונות כהים, חוויית הנסיעה ברכב הופכת לנוחה יותר. בנוסף לכל יתרונות אלה, חלונות כהים גם מעניקים לרכב מראה אלגנטי יותר. הרכב נראה יותר נאה ומפואר והוא בעל מראה יוקרתי.

היתרון שבשיטת הכהיית חלונות לרכב בלייזר היא שהצבע לא דוהה, לא נשרט ולא מתקלף. לכן, רוב הלקוחות מעדיפים לבחור בשיטה זו. למרות זאת, גם השיטה של המדבקות הינה מצוינת והבחירה להשתמש בה טובה גם היא. יש לציין כי השתי השיטות מאושרות על ידי משרד התחבורה.

חברת "ברוך ובניו" הינה מקצועית בתחום הכהיית חלונות לרכב. החברה עובדת יחד עם מיטב יצרני הרכב ושומרת על קו מאוד ברור של איכות ומקצועיות גם יחד. תוך שירות לקוחות מעולה, "ברוך ובניו" מעניקים איכות נסיעה שלא הכרתם. לפרטים ולהזמנות ניתן ליצור קשר דרך האתר.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג