זגגות רכב בפתח תקווה: שירות מקיף ומקצועי

זקוקים לשירותי זגגות רכב בפתח תקווה? שירותים אלו כוללים הרבה מעבר לתיקון או החלפת חלונות: החל מהתקנת חלון גג נפתח, השחרת השמשות ברכב ועד תיקון המנגנונים החשמליים של הרכב – צוות העובדים של ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ ישמח לסייע לכם בכל שאלה, תיקון וטיפול ברכב.

 

רבים מאתנו לוקחים את הרכב שלנו כמובן מאליו, ונוהגים מדי בוקר וערב ללא דאגה כלל. עם זאת, מה שרבים מאתנו לא מבינים הוא שכדי שהנסיעה תתבצע היטב – עלינו לשמר את הרכב שלנו על כל המשתמע מכך. למה הכוונה? החל משמירה על כללי הזהירות בעת הנהיגה ועד תחזוקה שוטפת של הרכב בבעלותנו – כדי ששיגרת יומנו לא תופרע, עלינו להבטיח את תקינות הרכב. עם זאת, ישנם דברים שאינם בשליטתנו. בין אם מדובר בתנאי מזג אוויר יוצאי דופן ובין אם מדובר בתאונה – כאשר נשברת שמשה, יש לפנות בהקדם אל מוסך המתמחה בעבודות זגגות רכב כדי לתקן את הנזק.

 

מקצוע זגגות הרכב הוא תחום רחב; תחום הדורש מיומנות גבוהה. נסקור את מגוון התחומים הנכללים בעיסוק זה:

  1. שמשות רכב – העיניים של הנהג הן השמשה הקדמית והאחורית שלו. כאשר מופיעה על השמשות שריטה או סדק, יש לתקן את השמשות או להחליף אותן בהתאם לחומרת הבעיה. על צוות המוסך להמליץ על הפתרון הרלוונטי, וכמובן – להחזיק במלאי שמשות מקוריות וחלופיות בכדי להשלים את המשימה על הצד הטוב ביותר.
  2. חלונות חשמל – במרבית הרכבים, כיום, מותקנים חלונות חשמליים. מדובר בפתרון מתקדם המעניק לנהגים נוחות מרבית. אחד החלונות לא נפתח? לא מצליחים לסגור את החלון? בין אם מדובר במנגנון החשמלי, המנוע החשמלי או שמא פיקודי החלונות, בעל מקצוע מיומן יידע לאבחן את מקור התקלה.
  3. תיקון סאנרוף – מעוניינים ליהנות מאור טבעי או מתנאי מזג האוויר הנוחים? כל שעליכם לעשות הוא להתקין סאנרוף ברכב. מה עושים כאשר אלמנט זה מתקלקל? בין אם מדובר בתקלה חשמלית או כשל במנוע, יש לפנות אל מוסך מורשה שיתקן זאת.
  4. חלונות כהים – ישראלים רבים בוחרים בטכניקה זו – ולא מדובר בהפתעה. הכהיית חלונות לרכב תמנע את חדירתן של קרני UV, תשמור על בריאות הנוסעים ואף תשמור על פרטיותכם.

 

להעניק מגוון שירותים ללקוח

זקוקים לשירותי זגגות רכב בפתח תקווה? צרו קשר עוד היום עם ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ! אנו מספקים מגוון שירותים: החל מחלונות חשמל ומנגנונים, התקנת חלון גג נפתח ועד הכהיית שמשות לרכב. בנוסף, אנו שולחים ניידת שירות זגגות רכב עד הבית.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג