זגגות רכב בפתח תקווה

זגגות רכב בפתח תקווה

הנך תושב פתח תקווה והסביבה, וזקוק לשירותי זגגות לרכב? חברת ברוך ובניו, ישמחו לתת לכם שירות זגגות רכב בפתח תקווה.

לחברת ברוך ובניו יש מוסך שירות זגגות רכב בפתח תקווה. חברת ברוך ובניו חושבת על הלקוחות, ולכן סידרה לציבור הלקוחות חדרי המתנה נוחים ומפוארים במוסך.

במוסך תוכלו לקבל את כל שירותי זגגות הרכב להם אתם זקוקים.  החל מהחלפת שמשות הרכב, ועד התקנת חלון בגג הרכב. לחברה יש את מלאי הזכוכיות, וציוד מקצועי.  במוסך החברה בפתח תקווה תוכלו לקבל שירותים נוספים לרכב כמו: מיגון רכבים, שירות זגגות לטרקטורים. במוסך שלנו יש מלאי זכוכיות יד שנייה, על מנת לחסוך לכם בעלות התיקון. שירות זגגות רכב שלנו נעשה באיכות עבודה גבוה מאוד.

אנו עובדים עם מיטב חברות הביטוח הקיימות בשוק הישראלי. כמו כן, אנו עובדים עם חברת סקורטיס המבטחת טרקטורים.

במוסך שלנו, ניתן גם לתקן את המראות של הרכב, ואת פנסי הרכב. אנו מתמחים בשיפוץ המראה, בטכניקה המתקנת את זגוגית המראה, ללא צורך בהחלפת הזכוכית. טכניקה זו תחסוך לכם זמן וכסף רב. במוסך החברה יש גם מלאי של מראות יד שנייה, על מנת לחסוך לכם כסף.

מיקום המוסך בפתח תקווה, הינו פתרון נוח לתושבי המושבים באזור, ואף לתושבי ישובים בשומרון, אשר זקוקים לשירות זגגות רכב. תושבי הישובים המעוניינים למגן את רכבם מפני אבנים, בקבוקי תבערה, וירי, מוזמנים להגיע למוסך בפתח תקווה, שם נמגן את רכבם בצורה יעילה ומקצועית, עם מיטב הציוד בתחום.

תושבי מושבים באזור, ומי שזקוקים לשירות זגגות עבור טרקטור, מוזמנים להגיע אל מוסך החברה בפתח תקווה, ואנו נדאג לתיקון הטרקטור.

אנו מספקים ניידות שירות עד הבית, אשר יגיעו לכל יישוב ומושב באזור.

זקוקים לשירות זגגות רכב? אנא צרו עימנו קשר, או השאירו את פרטיכם באתר, ונשוב אליכם בהקדם.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג