זגגות רכב ברחובות והסביבה

השחרת חלונות מקצועית לרכב

זקוקים לשירותי זגגות רכב ברחובות ? שמתם לב לשמשה סדוקה או שברצונכם להתקין סאן רוף ? הגיע הזמן למצוא שירות זגגות מוביל באזורכם. שירותי הזגגות נועדו הן לתקן בעיות ברכב הקשורות למראות, שמשות וחלונות והן על מנת להוסיף מראה ייחודי לרכב כמו חלון גג או חלונות שחורים. בעוד אלמנטים אלה נועדו בעיקר ליופי הרי שנושא השמשות הוא נושא בטיחותי משמעותי. מפגע בשמשה עשוי להוביל למספר בעיות, החל מהסחת דעתו של הנהג, הגדלת הסנוור במהלך הנסיעה והעלאת הסבירות כי השמשה תתנפץ כתוצאה מפגיעה של חפץ כלשהו.

שירותי זגגות רכב ברחובות

כאמור זגגות רכב לא נוגעת לתיקון שמשות בלבד. תוכלו לבצע גם תיקון סאן רוף ברכבכם במידה וברצונכם ליהנות מן הבריזה בחוץ במהלך הנסיעה. כניסת האוויר מגג הרכב יוצרת סירקולציית אוויר טובה ונעימה אשר אינה נושבת בפניכם (כמו שקורה כאשר פותחים חלון) אלא נכנסת בצורה נעימה וחלקה לחלל הרכב. בנוסף לכניסת אוויר ואור טבעי דרך חלון הגג, הסאן רוף מהווה תוספת עיצובית יפה אשר מוסיפה לערכו של הרכב.
רכבים אשר הסאן רוף מותקן בהם וודאי מבינים את היתרונות הרבים שבו אך לעיתים תיתקלו בבעיה כמו מנגנון שאינו מגיב, מנוע סאן רוף שהפסיק לעבוד או נזילה כלשהי המאפשרת חדירת מים לפנים הרכב. על מנת להחזיר את הסאן רוף למצב תקין פנו כעת אל ברוך ובניו.

ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ – פתרון קל לכל בעיה
לא כל טיפול ברכב צריך להיות ארוך ומסובך. על ידי שימוש בטכנולוגיות חדשות ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ שיפרו את שירת הלקוחות, קיצרו את זמן ההמתנה וגם הנעימו אותו על ידי יצירת אזור המתנה ממוזג, נוח ומתקדם. במידת הצורך נעמיד לרשותכם ניידת שירות אשר תגיע עד ביתך ותבצע את התיקונים הנדרשים. אנו משתמשים במוצרים האיכותיים ביותר העומדים בתקנים מחמירים ונשמח לבצע עבורכם :
• התקנת מראות צד
• תיקון והתקנת מנגנונים חשמליים לחלונות
• חלונות שחורים
• תיקון שריטות בשמשה והחלפת שמשות
• ועוד

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג