זגגות רכב ברחובות: שירותים ייחודיים

שירותי זגגות רכב ברחובות כוללים את העבודות הבאות: תיקון והחלפת שמשות הרכב, תיקון החלונות החשמליים – כולל בדיקת המנגנון והמנוע החשמליים, לצד בדיקת מראות הרכב. בין אם מדובר באחת מפעולות אלו או אחרות, כד לקבל מענה על הפנייה שלכם, יש לפנות אל המומחים: ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ. חברה זו, שהוקמה בשנת 1958, מציעה שירות מקצועי ואדיב – כולל שליחת ניידת שירות זגגות רכב עד הבית.

 

מקצוע הזגגות הוא רחב הרבה יותר ממה שאנו חושבים: לצד עבודות תיקון שונות ברכב, על אנשי המקצוע לעבור הכשרה גם בתחומים נוספים. נעבור על נושאים אלו בקצרה:

  • הכהיית שמשות לרכב תהליך השחרת השמשות של הרכב – כשמו כן הוא. מדובר בתהליך ייחודי בסופו חלונות הרכב הופכים לכהים. מעוניינים לסנן את קרני ה- UV- ולהגן על הנוסעים ברכב? זקוקים לפרטיות ולבטיחות מפני פורצים? בזכות פעולה זו, תזכו לחוויית נסיעה איכותית. מרבית המוסכים, כיום, משחירים את חלונות הרכב על ידי ציפוי הדבקה לחלונות; שיטה המוכרת גם בתור ננו קרמיק.
  • החלפת שמשות – שמשות הרכב נסדקו או נשברו? בין אם בשל מעשה קונדס של ילדים או שמא מדובר בפגעי מזג האוויר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מוסך מורשה – שם, צוות העובדים יחליף את השמשות שניזוקו בחדשות.
  • ניידת שירות זגגות רכב עד הבית – נתקעתם עם הרכב בדרך לעבודה? נשברה המראה עוד לפני שהספקתם לצאת מהחניה של הבית? במקום לבזבז זמן יקר, ניתן לפנות אל המוסך ולהזמין ניידת שירות שתגיע עד אליכם – ותפתור את התקלה ברכב. אנשי מקצוע אלו יגיעו במהרה עם הציוד הנדרש לתיקון ויאפשרו לכם להמשיך בשגרת יומכם.

 

התמחות בעולם זגגות הרכב

אחד החלקים ברכב שלכם זקוקים לתיקון? רוצים לשדרג את הרכב שלכם עם מרכיב חדש? ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ מציעים מגוון שירותים מקיף, המתבסס על ניסיון של למעלה מ-50 שנה של עבודה. נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע את השירות הטוב והיעיל בתחום.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה






    שיחה עם נציג