זגגות רכב

                                              זגגות רכב

במאמר זה, אנו רוצים להמליץ על סוג חדש של זגגות רכב: מיגון רכבים, וכן על שירות של זגגות רכב עד הבית.

מיגון רכבים:

במדינת ישראל, מתפתח תחום מיוחד של זגגות רכב: מיגון חלונות. המציאות הביטחונית המורכבת במדינת ישראל, מחייבת את תושבי יהודה ושומרון, או אוטובוסים הנוסעים ביהודה ושומרון, למגן את הרכב. מי שלא ממגן את הרכב שלו, עלול לסכן את חייו.

יש 2 סוגי מיגון לרכב: 1. מיגון נגד ירי

  1. מיגון נגד אבנים ובקבוקי תבערה.

מיגון ירי- ממגן את תושבי הרכב מפני חדירת הקליע.

מיגון אבנים- ממגן את יושבי הרכב, ומונע מאבנים לשמור את שמשת האוטובוס. החלון מוגן גם מפני בקבוקי תבערה אשר עלולים לסכן את חיי הנוסעים.

שירותים נלווים לשירותי זגגות רכב:

מהיום, לא צריך לקחת את הרכב למוסך, בשביל שירותי זגגות. אנו נבוא אליך עד הבית עם ניידת השירות שלנו, ונתקן לך את זגוגיות הרכב. אנו נבוא עם כל הציוד המקצועי הדרוש: הזכוכיות המתאימות, וכלי העבודה, כדי שלא תצטרך לצאת מהבית. יש לנו טכניקות עבודה מיוחדות המאפשרות תיקון שמשה שבורה, מבלי להחליף את כולה. שירות זה שיגיע אליך עד הבית, יחסוך לך זמן וכסף רב.

פתרונות הצללה לרכב

אנו מספקים מספר פתרונות הצללה לרכב, הכוללות ציפוי חלונות הרכב, או הכהיית שמשות הרכב. את חלונות הרכב אנו מצפים באמצעות חומר ננו קרמיק. הציפוי מכיל שכבות קרמיות, ומונע מקרני השמש לחדור לרכב.

חברת ברוך ובניו מתמחה בשירותי זגגות לרכב, וברשותנו מלאי תמידי של זכוכיות, וזכוכיות יד שנייה. החברה יוסדה בידי ברוך קפילוטו לפני יותר מארבעים שנה. החברה מתנהלת כיום על ידי שלושת בניו של ברוך.  החברה נותנת שירות מקצועי ביותר, ובמהירות.

זקוקים לשיפוץ חלונות הרכב? לפרטים נוספים והזמנות, אנא צרו עימנו קשר, או השאירו את פרטיכם באתר, ונשוב אליכם בהקדם.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג