זגג רכב בפתח תקווה

זגג רכב בפתח תקווה

אם אתם זקוקים לשרותיו של זגג רכב בפתח תקווה והסביבה, אתם מוזמנים להיעזר בחברת ברוך ובניו. החברה שלנו מתמחה למעלה מארבעים שנה בשירותי זגגות לרכב. בחברה שלנו יש שירות של זגג רכב עד הבית. אנו נבוא עם ניידת החברה, ונבצע לכם בבית את כל התיקונים הדרושים לרכב, מבלי שתצטרכו לצאת מן הבית.

אילו שירותי זגגות לרכב  מומלץ לבצע מהבית?

  • תיקון או החלפת פנס ומראה– מיותר לצאת מן הבית אל המוסך עבור תיקון מראה או פנס. אם פנס הרכב או המראה נשברו, פנו אלינו, ואנו נבוא אליכם. ברשותינו מלאי של כל סוגי המראות ופנסי רכב. לחברה שלנו יש טכניקת עבודה ייחודית, המאפשרת תיקון זכוכית מבלי צורך בהחלפתה. טכניקה זו תחסוך לכם זמן ועלות. גם אם נוצר צורך בהחלפה, תוכלו לחסוך כסף על ידי כך שתוכלו להשתמש במראה או פנס יד שנייה שיש אצלנו תמיד במלאי.
  • תיקון חלונות חשמליים ברכב- לא צריך על כל תקלה במנגנון החשמלי של חלון הרכב להגיע למוסך. פנו אלינו, ונגיע אליכם. אנו נבדוק לכם את מקור התקלה בחלון הרכב ללא תשלום. אנו נזהה את מקור התקלה, וברשותנו מלאי של חלקים לתיקון: כל סוגי המנגנונים החשמליים לרכב. אנו נתקן לכם את המנגנון ביעילות, ובמידת הצורך נחליף את המנגנון. אנו מתקנים גם כפתורי פקדים של מנגנון חשמלי לחלון הרכב. אנו נביא את סוג הכפתור הדרוש. לחרת ברוך ובניו יש את המעבדה הגדולה בארץ העוסקת בשיפוץ כפתורים ופיקודים של מנגנון חשמלי לרכב.

כמו כן, אנו מתקנים חלונות שבורים של הרכב.

אתם זקוקים לשיפוץ או לתיקון של חלונות הרכב? לפרטים נוספים, והזמנות, אנא צרו עימנו קשר, או השאירו את פרטיכם באתר וניצור עמכם קשר בכל עת

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג