אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20, רחובות

מחפשים שירותי זגגות? רק ברוך ובניו

צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

  זגג רכב

  זגג רכב הוא בעל המקצוע אשר עוסק במלאכה זו , זגג רכב מחליף שמשות לרכבים , מתקן חלונות חשמל , מחליף מנגנונים לחלונות , חותך ומייצר זכוכיות , מתקן מראות לרכב ומשחיר את חלונות הרכב. בוודאי תשאלו – למה לכם להשחיר את החלונות האחוריים? ובכן – השחרת החלונות האחוריים הינה גורמת להורדת הטמפרטורה ברכב ולשמירה על הריפוד של הרכב. משתלם, הלא כן?

  הזגג של הרכב שאליו תלכו יציע לכם להשחיר את החלונות באמצעות מגוון חומרי גלם : ישנם ציפויים לחלונות המתבלים , מתקלפים ודוהים. ישנם ציפויי חלונות אשר לא מקנות הגנה מקרני השמשה וכן לא מפחיתות את חום הרכב.

  חומר הגלם איתו אנו עובדים הוא ננו קרמיק – החומר הטוב בעולם והמקנה את כל היתרונות שיש בהכהיית חלונות.

  היתרונות של סוגי חומרי הגלם להשחרת החלונות ברכב שלכם:

  ציפוי האנטי סאן ננו קרמיק  –

  • חסימת 90% מחום השמש.
  • הצללה וחסימת קרני השמש.
  • מדבקות אמריקאיות.
  • מדבקות איכותיות וכן עבות.
  • מקבלים אחריות.
  • המחירים אטרקטיביים.
  • נשמרות לתקופה ארוכה .
  • הגנה מפני השמש.

  צריך להיזהר מסוגי מדבקות שונים שמציעים לכם וכן מחומרי גלם להשחרת מכוניות. אנא בררו את שם היצרן וודאו היטב כמה זמן אחריות אתם מקבלים על תהליך השחרת השמשות ברכב שלכם.

  אנו ממליצים לכם לפנות אלינו לחברת ברוך ובניו בע"מ – החברה מטמיעה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ובכך תורמת לביטחון הנהג. החברה דואגת לייבא שמשות מן המפעלים אשר מובילים בעולם ומחזיקה ברשותה מלאי מגוון של שמשות על כל סוגיו וגווניו. עבודות זגגות הרכב שבחברה מתבצעות על ידי זגג רכב מקצועי ומיומן

  מעוניינים בשירות זה? רק ברוך ובניו

  דברו איתנו 03-9181400 וואטספו לנו WHATSAPP

  שאלות נפוצות

  אין צורך להפסיד יום עבודה וזמן יקר – ניידת שירות של ברוך ובניו תגיע עד אליך, התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר – והניידת כבר בדרך אליכם מיד!

  המוסכים הראשיים שלנו לזגגות רכב נמצאים בפתח תקווה וברחובות, אך בתיקונים רבים, ניידת השירות שלנו מגיעה עם כל הכלים וחלקי החילוף הדרושים, לתיקון מהיר וזול – באחריות!

  הכהיית שמשות הוא תהליך ייחודי אשר כשמו כן הוא – הופך את שמשות הרכב לכהות יותר. להכהיית שמשות לרכב ישנם יתרונות רבים, בין היתר התהליך משווה לרכב מראה אלגנטי ויוקרתי וכן בעזרתו ניתן לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב ואף לשמור על פרטיותם של הנוסעים.

  ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום לצורך בתיקון חלונות חשמל לרכב, רובן ככולן מתחילות בתקלה. יחד עם זאת ישנם סוגים שונים של תקלות ולכן צריך לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתיקון חלונות חשמל לרכב על מנת לאבחן נכונה את הבעיה ולתת לה מענה בו במקום. בין התקלות הנפוצות – תקלה במנוע המחובר למנגנון החשמלי, תקלה במנגנון החשמלי של החלון עצמו, תקלה בכפתורי הפיקוד אשר עלולה לפגוע במנוע.

  החברות שאנחנו עובדים איתם

  מאמרים שעשויים לעניין אותך

  הכהיית חלונות לרכב

  בימים חמים, בנסיעות ארוכות, או פשוט כדי לשוות לרכב מראה...

  קראו עוד

  החלפת שמשה קדמית לרכב

  למרות שבמהלך השנים הרכבים לא מפסיקים להתפתח, אחד מהדברים שלעולם...

  קראו עוד

  מראות לרכב

  קראו עוד