זגג רכב

זגג רכב

בשורה טובה לכל הנהגים – עבר החוק שמתיר השחרת חלונות. זגג רכב הוא בעל המקצוע אשר עוסק במלאכה זו. בוודאי תשאלו – למה לכם להשחיר את החלונות האחוריים? ובכן – השחרת החלונות האחוריים הינה גורמת להורדת הטמפרטורה ברכב ולשמירה על הריפוד של הרכב. משתלם, הלא כן?

הזגג של הרכב שאליו תלכו יציע לכם להשחיר את החלונות באמצעות שתי אופציות: האחת – השחרת חלונות לרכב בלייזר והשניה – השחרת חלונות בעזרת הדבקת מדבקות.

השיטה  של הדבקת מדבקה אומנם זולה היא יותר, אבל ייתכן שלא תוכלו לעבור עמה טסט, המדבקות הטובות יותר הן האמריקאיות, שיש סיכוי שעמן כן תעברו טסט ועמן תקבלו אחריות לחמש שנים.

היתרונות של סוגי חומרי הגלם להשחרת החלונות ברכב שלכם: ציפוי האנטי סאן – * חסימת 90% מחום השמש. * הצללה וחסימת השמש. מדבקות אמריקאיות – * מדבקות איכותיות וכן עבות. * מקבלים אחריות לחמש שנים. * המחירים אטרקטיביים. * נשמרות לתקופה ארוכה יחסית. * הגנה מפני השמש.

צריך להיזהר מסוגי מדבקות שונים שמציעים לכם וכן מחומרי גלם להשחרת מכוניות. אנא בררו את שם היצרן וודאו היטב כמה זמן אחריות אתם מקבלים על תהליך השחרת השמשות ברכב שלכם.

אנו ממליצים לכם לפנות אלינו לחברת ברוך ובניו בע"מ – החברה מטמיעה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ובכך תורמת לביטחון הנהג. החברה דואגת לייבא שמשות מן המפעלים אשר מובילים בעולם ומחזיקה ברשותה מלאי מגוון של שמשות על כל סוגיו וגווניו. עבודות זגגות הרכב שבחברה מתבצעות על ידי זגג רכב מקצועי ומיומן

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה






    שיחה עם נציג