חלונות חשמל לרכב

חלונות חשמל לרכב

בתקופה בה חדשנות היא מילה נפוצה בלקסיקון שלנו, כל זכר למאמץ פיזי ולו הקטן ביותר שטרחנו לבצע בעבר, נעלם. הדבר הגיע גם לרכבים שלנו. מרכבים עם הילוכים ידניים, הפכו הרכבים לאוטומטיים וחווית הנסיעה הפכה להרבה יותר קלה לתפעול. ביחד עם הרכבים האוטומטיים הגיעו גם החלונות החשמליים, שהפכו לדבר שבשגרה במהלך השנים.

חלונות חשמל לרכב שדרגו רכבים מאז שנות ה-90, כאשר כל רכב נמכר עם אפשרות לנסיעה נוחה יותר. אם בעבר הנהג נאלץ לעצור בצד הדרך כדי לפתוח את החלונות האחוריים של רכבו, הרי שכיום הוא יכול לעשות זאת בלחיצת כפתור אחת פשוטה, מבלי לטרוח אפילו לעצור את הרכב, אלא ממש בזמן הנסיעה.

כאשר מבקשים להתקין חלונות חשמל לרכב, יש לזכור כי זוהי עבודה של חשמלאי מוסמך ויש לבדוק את המקצועיות והאמינות של בעל העסק איתו בחרנו לעבוד. התקנה לא נכונה של חלון חשמלי עלולה לגרום לקיצור אורך החיים של מנוע המנגנון.

קיימים מספר יתרונות לחלונות החשמליים, אך קהל היעד הגדול ביותר שלהם הוא אצל רכבים משפחתיים. הילדים שיושבים במושב האחורי באוטו עלולים להתפרע בזמן הנסיעה, וכחלק מההשתוללות, הם עשויים אף לפתוח חלונות שלא לצורך. בפעולה פשוטה של לחיצת כפתור, הנהג ברכב יכול לשלוט בחלונות שלהם מבלי שזה יפריע למהלך הנסיעה, או לביטחון הנוסעים.

זגגות רכב ברוך ובניו עוסקים בתחום הרכבים מאז 1958 והם בעלי ניסיון רב שנים. ברשות החברה המעבדה הגדולה בארץ לשיפוץ ותיקון חלונות חשמל לרכב ותוך שימוש בחומרים איכותיים בלבד, החברה מעניקה שירות מכל הלב לכל לקוח. הצוות המקצועי של החברה נותן מענה לכל תקלה ברכב ובפרט לחלונות חשמליים. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר דרך האתר או בטלפון.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג