חלונות כהים לרכב: דגשים חשובים

חלונות כהים לרכב הם הפתרון המושלם לאלו מביננו הגרים במדינה שטופת שמש. לצד הגנה מפני קרני ה-UV, התקנתן של חלונות כהים ברכב יעניקו לנהג ולנוסעיו את הפרטיות והביטחון הנדרשים בעת הנסיעה – בין אם מפני פריצות ובין אם מדובר בסנוור לאורך הדרך. בהתאם לכך, ובמידה וגם אתם מעוניינים בהכהיית החלונות לרכב הפרטי שלכם, עשו טובה לעצמכם ולילדיכם וצרו קשר עוד היום לחברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ. אנו נדאג כי בריאותכם וביטחונכם יישמר על ידי התקנת חלונות עם ציפוי איכותי.

 

במדינות חמות כמו ישראל, נדרשים יצירתיות ומחשבה רבה כדי להשיג הגנה מפני השמש. כאשר מדובר בנהיגה לעבודה או בטיול משפחתי בסופ"ש, נמליץ על הפתרון האיכותי הבא: הכהיית החלונות ברכב. למה הכוונה? מדובר, למעשה, בתהליך עבודה בתנאים סטריליים – על ידי אנשי המקצוע המנוסים ביותר. לאורך תהליך העבודה, אנשי המקצוע מצפים את חלונות הרכב כך שלא ייווצרו עליהם בועות – וללא צורך בפירוק החלון עצמו.

התוצאה של תהליך העבודה תשפר, ראשית, את איכות הנהיגה שלכם, שכן היא תמנע את הסנוור של קרני השמש. בנוסף, היא תסנן את קרינת ה-UV וכמובן – תפחית את תחושת החום בתוך הרכב.

השחרת החלונות, כאמור, נושאת יתרונות רבים כאשר המרכזי שבהם הוא עמידה בתקנות משרד התחבורה. במילים אחרות, ציפוי החלונות היא פעולה חוקית, וכאשר היא מתבצעת באופן מוקפד ומדויק – היא תוביל לתוצאות הרצויות.

מתעניינים בהשחרת החלונות לרכב שלכם? ניתן לבצע זאת באמצעות שתי אפשרויות מומלצות: השחרת החלונות באמצעות לייזר וציפוי החלונות תוך שימוש בננו קרמיק. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי הדרך העדיפה עבור הרכב שברשותכם.

 

ליהנות מפירות העבודה

בין אם בחרתם בהכהיית החלונות באמצעות לייזר או ננו קרמי, צוות המומחים של ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ ישמח לסייע לכם בכך: החל מהתאמת הציפוי לסוג וגודל החלון ועד ביצוע עבודה בפועל – אנו מציעים שירותים מקצועיים ואמינים.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג