חלונות כהים לרכב

חלונות כהים לרכב

רוב האנשים רוצים חלונות כהים ברכב שלהם, חלק מהאנשים רוצים זאת כדי להיטיב עם מראה הרכב שלהם ויש כאלה שרוצים דווקא להרגיש פרטיות, אך הרוב הכללי מעדיף חלונות כהים כדי להסתתר מן השמש הקופחת המזיקה גם לכם וגם לריפודים של הרכב שלכם וחודרת לרכב שלכם, ומעלה את הטמפרטורה ברכב שלכם, ויש גם כאלה שחושבים על הבטיחות במקרה של שבירת השמשות וניפוצן.

החוק מאפשר, החל משנת 2005, התקנת חלונות כהים, בחלק האחורי של הרכב שלכם. ישנה אפשרות של מדבקות לרכב, השחמת חלונות, צריבה בתנור, צביעה, לייזר וטבילה.

ציפוי חלונות כהה לרכב הווה אומר סינון קרינה מלא, בלי כל קשר לרמת כהות הציפוי, זה גורם להפחית את הטמפרטורה אשר תחדור מן החלון של הרכב שלכם, למיגון חלון בטיחותי, מכיוון שהוא מונע את פיזור הרסיסים בזמן שבירת הזכוכית, וכמובן – פרטיות, כולכם בוודאי אוהבים פרטיות… חלונות כהים מונע סנוור ובוהק על מסכים, חשוב מאוד לבחור חברה אחראית ומנוסה בתחום, חברה שיש לה המלצות. אם אתם הולכים על השיטה של הדבקת מדבקות – כדאי שתבחרו במדבקות אמריקאיות ושיהיו עבות במיוחד, אלו הן מהסוג הטוב להכהיית החלונות עבור הרכב שלכם.

לא כדאי להתפשר על מישהו חובבן, שישים לכם סתם מדבקות לא טובות והמדבקות עשויות לדהות במהירות. אומנם הוא יעשה לכם מחיר טוב, אבל כידוע – הזול עולה ביוקר…

חברת ברוך ובניו מתמחה בתחום חלונות כהים לרכב ועובדת עם החברות הכי טובות ועם יצרני הרכב ועם המובילים בשוק, כדי לעמוד בתקנים של משרד התחבורה לחלונות כהים.

חברת ברוך ובניו עובדת בשתי שיטות עיקריות עבור חלונות כהים לרכב , האחת: הכהיית שמשות בלייזר והשניה: ציפוי הדבקה לחלונות. צוות חברת ברוך ובניו מזמין אתכם לחברה, על מנת להתרשם מביצועי החברה.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג