חשיבותה של מראה לרכב

מראה לרכב היא אמצעי בטיחות משמעותי; כלי בזכותו הנהג יכול לקלוט כל התרחשות – מכל זווית. מה קורה כאשר אחת המראות נסדקות או נשברות? כדי שהעיניים האחוריות של הנהג יחזרו לפעול כרגיל, יש למסור את הרכב לטיפולה של חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ. ברשותנו מלאי של מראות צד מקוריות וחלופיות שיתאימו לכל רכב ולכל תקלה.

 

"יש לנו עיניים בגב" – מדובר בביטוי שאנו רגילים לשמוע מהמורות בבית הספר. אבל גם נהגים יכולים לומר זאת בביטחון מלא. מדוע? בשל מראות הצד שברכב שלהם. מראות אלו מאפשרות לנהג להביט בכל המתרחש מאחוריו ובהתאם לכך לתכנן את מסלול הנסיעה או החנייה בשלמות. מה קורה כאשר אחת המראות נסדקת? כשם שאנו הולכים לרופא כאשר הראייה שלנו משתבשת, כך, עלינו למסור את הרכב לטיפול כאשר אחת המראות דורשת טיפול.

כאשר אתם פונים אל חברת זגגות רכב, עליכם לוודא, ראשית, כי יש לעובדיה יש את הידע והציוד הנדרש לביצוע עבודת התיקון. בין אם קיבלתם המלצה מחבר או שמא הצצתם בדף העסקי של החברה, חוות הדעת תתבסס על ניסיון מרשים. כאשר את יוצרים קשר ראשוני עם החברה, עליכם להסביר את מהות הבעיה, ובהמשך אף למסור לה את הרכב – כך ניתן יהיה להתרשם מחומרת התקלה. האם צריך להחליף את זגוגית המראה עם או בלי גוף המראה? האם התיקון יתבצע ברכב פרטי או מסחרי? בהתאם לכך ופרמטרים נוספים, תוכלו לקבוע את המחיר עבור עבודת התיקון.

 

לשפר את איכות הראייה

כדי להביא את הילדים לבית הספר בבטחה, עליכם לוודא כי החלקים השונים ברכב אינם תקולים. כאשר העיניים האחוריות שלכם – המראות של הרכב – פגומות, יש למסור אותן אל ידיהן המקצועיות של עובדי ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ. לצד ניסיון משמעותי בתיקון מראות לרכב, אנו אף מחזיקים בשלל סוגי מראות שיתאימו גם לרכב שלכם.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג