יתרונותיהם של חלונות שחורים לרכב

חלונות כהים לרכב

אם חלונות שחורים לרכב נשמעים לכם כמו רעיון טוב – אתם צודקים! כדי ליצור פרטיות מלאה עבור הנוסעים ברכב, כמו גם לשמור על בריאותם מפני סכנות קרינת ה-UV, השחרת החלונות של הרכב היא הפתרון המומלץ – ללא כל ספק. אם גם אתם מתעניינים באפשרות זו, צרו קשר עם צוות המומחים של ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ. אנו נשמח לעמוד לשירותכם.

 

חלונות מושחרים לרכב לא מיועדים אך ורק עבור מפורסמים או אנשי עסקים המעוניינים לשמור על פרטיותם: מחפשים דרכים להגן על ילדיכם מפני קרינת UV בעת הנסיעה? מחפשים אחר פתרונות הגנה ייחודיים מפני פריצות לרכב? במיוחד עבור סיבות אלו ואחרות השקיעו בפיתוח הכהיית החלונות. בטרם תתקינו זאת ברכב הפרטי שלכם, רצוי להתרשם מהיתרונות הרבים של החלונות השחורים:

  1. חוששים שמא יפרקו את חלונות הרכב בעת ביצוע הציפוי? חשוב שתדעו כי ישנן שיטות ציפוי חדישות הכוללות הדבקה, אשר אינן מחייבות את פירוק החלון. בהתאם, תהליך העבודה בפועל הופך ליעיל, זריז ומדויק.
  2. מעוניינים להעניק תחושת אינטימיות עבורכם ועבור הנוסעים הנוספים ברכב? בזכות הציפוי של החלונות, תזכו לפרטיות מהעולם שבחוץ. במקביל, ובשל העובדה שהחפצים שבתוך הרכב לא יהיו גלויים לעוברים ושבים, הרכב שלכם יהיה בעל סיכויים פחותים לפריצות ולגניבות.
  3. לאחר השחרת החלונות, בריאות הנהג ונוסעיו תשתפר פלאים. מדוע? משום שהשחרת החלונות מסננת את קרני ה-UV, תוכלו להרגיש את ההבדל וליהנות מאורח חיים מאוזן בהרבה. בנוסף, ובשל העובדה שחלונות מושחרים מסננים את כינסתן של קרני השמש, תחושת החום והמחנק בתוך הרכב פוחתת משמעותית. כתוצאה מכך, תיווצר אווירה נעימה וקרירה בפנים הרכב.

 

ביטחון מלא בעת הנהיגה

במדינה שטופת שמש כמו ישראל, כולנו מחפשים את הפתרונות שיגנו עלינו מהקרניים שלה. אולי תופתעו לגלות, אבל גם בעת הנהיגה ניתן לסנן את קרני ה-UV המגיעות אלינו: באמצעות השחרת חלונות הרכב. למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ ותזכו להגנה מלאה בעת הנסיעה לעבודה.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג