יתרונותיה של הכהיית חלונות לרכב

חלונות כהים לרכב

הכהיית חלונות לרכב הם פתרון מעולה בארץ שטופת שמש כמו ישראל: החל מיצירת פרטיות לנהג ולנוסעיו ועד סינון קרני ה-UV, אין ספק שמדובר בפתרון ייחודי ושימושי. מעוניינים להגן על ילדיכם מפני השמש? רוצים להוריד מעט את הטמפרטורות בתוך הרכב – ועל הדרך לחסוך בעלויות המזגן? צוות העובדים של חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ ישמח לסייע לכם בכך, תוך שימוש בשיטות העבודה המומלצות והמתקדמות ביותר.

 

גדלנו על סרטים בהם בתים ומכוניות עם חלונות כהים הם אלמנט מוזר ומעט אפל – אך לא עוד! בשנים האחרונות, נוצרו חידושים רבים ומעניינים בכל הנוגע לתחום הרכב; חידושים הבאים לשפר את תפקודו של הרכב – ולחסוך בעלויות השונות של הנהג. בהתאם, הכהיית החלונות של הרכב מעניקים את המענה המושלם לאלו מביננו המעוניינים בנסיעה נינוחה ברכב הפרטי שלהם.

מטרתו של תהליך הכהיית החלונות עצמו, כאמור, לחסום משמעותית את קרני השמש החמות. חשוב לציין שמשרד התחבורה מאשר את קיומו של תהליך הכהיית החלונות של הרכב. כך, הוא מאפשר לנהגי הארץ ליהנות מהיתרונות הרבים של התוצאה הסופית: לצד סינון קרני השמש, החלונות המושחרים אף שומרים על טמפרטורה נעימה בפנים הרכב וכמובן – מעניקים לו מראה יוקרתי ואסתטי.

את השחרת החלונות של הרכב ניתן לבצע באמצעות שתי דרכים עיקריות:

הכהיית שמשות בלייזר – פעולה זו מבצעים על ידי השיטה האלקטרו-כימית; שיטה שבסופה ניתן להכהות לצמיתות את חלונות הרכב ללא תופעות לוואי כדוגמת קילוף.

ציפוי חלונות לרכב – פעולה זו מתבצעת על ידי ציפוי ננו קרמיק. בזכות ציפוי זה, החום בתוך הרכב פוחת משמעותית ואף מונע מהנהג להסתנוור או להירדם.

 

הגנה מפני השמש

ישנן שיטות רבות בזכותן תוכלו להנעים את הנסיעה ברכב ולשפר אותה, כאשר הכהיית החלונות היא אחת מהן. מתעניינים בפתרון מומלץ זה? תשאירו זאת למקצוענים: חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ. צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם בכך, תוך התאמת השיטה הרלוונטית לסוג הרכב.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג