לתקן מראות לרכב – אך ורק עם מומחים

מראות לרכב מגדילות לנו את טווח הראייה בעת הנהיגה. כדי לשמור על העיניים בגב ולתכנן את מסלול הנהיגה היטב – ומכל זווית, יש לשמור היטב על מראות הרכב. עם זאת, כאשר המראות נסדקות לפתע ויש צורך לתקן אותן – אסור לחכות. כדי שתוכלו לחזור לשגרת נסיעה, צרו קשר בהקדם עם חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ.

 

נסיעה בטוחה ברכב – בין אם הוא פרטי או מסחרי – מתבססת על היבטים רבים: החל משמשות תקינות, מנוע חזק ועד חלונות הפועלים היטב, אין ספק שישנם מרכיבים רבים התורמים לנסיעה חלקה. לצד כל אלו, ישנו מרכיב חשוב לא פחות: מראה לרכב. מדובר בעיניים של הנהג באמצעותן הוא קולט את התרחשויות מאחוריו: הגעת לעבודה ואתה מעוניין לחנות? רוצה לוודא כי את יכולה לעבור מנתיב אחד לשני בכביש? בזכות המראות ניתן יהיה לבצע פעולות אלו ורבות אחרות.

כאשר המראות מתקלקלות, מדובר במצב לא פשוט המוציא אותנו משגרת יומנו העמוס. כדי להחזיר אותו למסלול, עלינו למסור את הרכב לתיקון. כדי למצוא את אנשי המקצוע בתחום זגגות הרכב, יש לבצע מספר פעולות חשובות:

  • סקר שוק – אילו חברות בתחום זגגות הרכב פועלות בסביבת מגוריכם? אילו מהן שולחות ניידות שירות ומעניקות שירותי תיקון עד הבית? כדי למצוא את הכתובת הנכונה, עליכם לבדוק את אתרי האינטרנט השונים ואף להתייעץ עם חברים ומכרים. הרי אין חכם כבעל הניסיון.
  • יצירת קשר ראשוני – לאחר שביצעתם סינון ומצאתם את החברה הרלוונטית, יש לפנות אליה, להסביר מהי התקלה ואף לציין את דחיפות התיקון. בהתאם לכך, תוכלו להמשיך ולקבוע היכן ומתי יתבצע התיקון – בין אם במוסך עצמו או שמא יש לשלוח אליכם ניידת שירות.
  • מחיר – בהתאם לחומרת הנזק, הציוד בו אנשי המקצוע משתמשים לצד דחיפות התיקון, כך ניתן יהיה לקבוע את המחיר על ביצוע העבודה.

 

שירות מקצועי ומבוסס ניסיון

מראות הם מרכיב הכרחי בכל רכב, שכן הן מאפשרות לנו להביט היטב במתרחש סביבנו. כאשר אחת המראות או שתיהן תקולות, איננו יכולים לנהוג בבטחה. כדי לא לבזבז יום עבודה, יש לפנות אל חברת ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ. בזכות הידע, הניסיון והציוד המתקדם שלנו נעניק לכם את הפתרון המושלם.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג