מנגנון חלון חשמלי לרכב

מנגנון חלון חשמלי לרכב

לפני שהומצא המנגנון החשמלי לחלונות, הנוסעים ברכב נאלצו לגלגל את החלון למטה באופן ידני, באמצעות ידית שנמצאה בפנים הדלת. כיום, שיטה זו קיימת רק ברכבי אספנות ונחשבת מיושנת מאוד. כבר מאז שנות ה-90, כמעט כל רכב שנמכר כלל בתוכו מנגנון של חלון חשמלי בכל הדלתות.

מנגנון חלון חשמלי לרכב מורכב ממנגנון פתיחה המותקן בתוך הדלת ומתחת לחלון. לעתים, תיקון של חלון חשמלי דורש אף פתיחה של הדלת על מנת למצוא את הבעיה. החלון פועל על מנוע ומנגנון חשמלי. הפתיחה והסגירה של החלון מתבצעים באמצעות כפתורים הנמצאים ליד כל דלת, וגם בדלת של הנהג.

היתרונות הרבים של החלונות החשמליים הפכו אותם לנפוצים כל כך בקרב יצרני הרכבים. במקום להתאמץ ולהוריד את החלון במאמץ פיזי, הפתרון הפשוט הוא לחיצת כפתור אחת והחלון יורד מעצמו. לכל חלון ברכב יש כפתור, ובנוסף, לנהג עצמו יש גישה לכפתורים של כל החלונות. פטנט זה הפך יעיל מאוד בקרב רכבים משפחתיים למשל, שם יש להשגיח על הילדים שיושבים במושב האחורי, ויש שליטה על החלונות שלידם.

במידה והחלון ברכב עושה בעיות, יש לשקול כי הדבר עלול לנבוע ממספר גורמים. ראשית, קיימת האפשרות שהבעיה נובעת מהמנוע של המנגנון. אפשרות נוספת היא שהבעיה נמצאת בכפתורים האחראים על העלאה והורדה של החלונות. בעיה בכפתורים עשויה לגרום לתקלה בחלון כולו.

רק חשמלאי מוסמך ידע להתקין היטב מנגנון חלון חשמלי לרכב, ויש לוודא שלפני התקנה מסוג זה, אנו פונים לבעל העסק הטוב ביותר ושהינו מתקין מקצועי. זגגות רכב ברוך ובניו הינם בעלי ניסיון של שנים בתחום של מנגנונים חשמליים לרכב ואף מציעים בדיקה ללא עלות. לפרטים נוספים ולהזמנות, ניתן ליצור קשר דרך האתר או בטלפון.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג