מראה לרכב

מראה לרכב

כל נהג רכב יודע כי מראות הרכב הן מהפרטים החשובים ביותר בכל הקשור לנהיגה בטוחה בכביש. מראות הרכב נמצאות בצידיו מסיבה אחת ברורה מאוד, והיא על מנת לכסות את "השטח המת" שנוצר בעת ישיבה בכיסא הנהג. מקום הנהג בנוי כך שהוא מופנה עם פניו לכיוון הנסיעה מבלי יכולת להסתובב יותר מדי בעת נהיגה. דבר זה גורם לכך שהנהג לא יכול לראות את כל מה שקורה מסביבו. על כן, קיימות מראות ברכב שיסייעו לו לראות את כל מה שהוא לא יכול לראות בעצמו.

מראה לרכב נמצאת בשני המקומות הכי עיקריים ברכב והם, צידי הרכב ומעל השמשה הקדמית. המראות הצדדיות מאפשרות לנהג להבחין בשטח הנמצא בצידי הרכב. באמצעות המראות הצדדיות, יכול הנהג לבצע עקיפה בכביש מהיר בבטיחות למשל. המראה האחורית ברכב מאפשרת לנהג להבחין בעצמים שנמצאים מאחורי המכונית. כך ניתן למשל להחנות בבטחה, לבדוק את המרחק ממכוניות אחרות וכדומה.

לעתים, גם המראות עצמן יוצרות "שטחים מתים" במידה ולא משתמשים בהן כראוי. שטח מת הוא שם אחר לאזור שהנהג לא יכול להבחין בו בעת נהיגה. ממחקרים שנערכו בנושא, עולה כי יותר ממחצית מהנהגים שהיו מעורבים בתאונות דרכים, טוענים כי לא ראו את הרכב שהתנגש בהם. ניתן למנוע תאונות מסוג זה בקלות על ידי כיוון נכון של מראות הרכב- הצדדיות והאחורית.

"ברוך ובניו" היא חברה המתמחה בתחום הרכבים והינה מקצועית מאוד, בעלת ניסיון של למעלה מ40 שנים. בתחום המראות לרכב, הם מתמחים בכל הסוגים- זכוכיות למראות, מראות צד, מראות חדשות ומקוריות, מראות חדשות ותחליפיות ומראות משומשות. החברה מתמחה בשיפוץ מראות מבלי להחליף אותן. לבירור פרטים נוספים והזמנות ניתן ליצור קשר דרך האתר או בטלפון.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג