אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20, רחובות

מחפשים שירותי זגגות? רק ברוך ובניו

צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

  מראה לרכב

  כל נהג רכב יודע כי מראות הרכב הן מהפרטים החשובים ביותר בכל הקשור לנהיגה בטוחה בכביש. מראות הרכב נמצאות בצידיו מסיבה אחת ברורה מאוד, והיא על מנת לכסות את "השטח המת" שנוצר בעת ישיבה בכיסא הנהג. מקום הנהג בנוי כך שהוא מופנה עם פניו לכיוון הנסיעה מבלי יכולת להסתובב יותר מדי בעת נהיגה. דבר זה גורם לכך שהנהג לא יכול לראות את כל מה שקורה מסביבו. על כן, קיימות מראות ברכב שיסייעו לו לראות את כל מה שהוא לא יכול לראות בעצמו.

  מראה לרכב נמצאת בשני המקומות הכי עיקריים ברכב והם, צידי הרכב ומעל השמשה הקדמית. המראות הצדדיות מאפשרות לנהג להבחין בשטח הנמצא בצידי הרכב. באמצעות המראות הצדדיות, יכול הנהג לבצע עקיפה בכביש מהיר בבטיחות למשל. המראה האחורית ברכב מאפשרת לנהג להבחין בעצמים שנמצאים מאחורי המכונית. כך ניתן למשל להחנות בבטחה, לבדוק את המרחק ממכוניות אחרות וכדומה.

  לעתים, גם המראות עצמן יוצרות "שטחים מתים" במידה ולא משתמשים בהן כראוי. שטח מת הוא שם אחר לאזור שהנהג לא יכול להבחין בו בעת נהיגה. ממחקרים שנערכו בנושא, עולה כי יותר ממחצית מהנהגים שהיו מעורבים בתאונות דרכים, טוענים כי לא ראו את הרכב שהתנגש בהם. ניתן למנוע תאונות מסוג זה בקלות על ידי כיוון נכון של מראות הרכב- הצדדיות והאחורית.

  "ברוך ובניו" היא חברה המתמחה בתחום הרכבים והינה מקצועית מאוד, בעלת ניסיון של למעלה מ40 שנים. בתחום המראות לרכב, הם מתמחים בכל הסוגים- זכוכיות למראות, מראות צד, מראות חדשות ומקוריות, מראות חדשות ותחליפיות ומראות משומשות. החברה מתמחה בשיפוץ מראות מבלי להחליף אותן. לבירור פרטים נוספים והזמנות ניתן ליצור קשר דרך האתר או בטלפון.

  מעוניינים ביעוץ, פרטים נוספים או הצעת מחיר?

  דברו איתנו 03-9181400 וואטספו לנו WHATSAPP

  תיקון והחלפת מראה לרכב

  שאלות נפוצות

  אין צורך להפסיד יום עבודה וזמן יקר – ניידת שירות של ברוך ובניו תגיע עד אליך, התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר – והניידת כבר בדרך אליכם מיד!

  המוסכים הראשיים שלנו לזגגות רכב נמצאים בפתח תקווה וברחובות, אך בתיקונים רבים, ניידת השירות שלנו מגיעה עם כל הכלים וחלקי החילוף הדרושים, לתיקון מהיר וזול – באחריות!

  הכהיית שמשות הוא תהליך ייחודי אשר כשמו כן הוא – הופך את שמשות הרכב לכהות יותר. להכהיית שמשות לרכב ישנם יתרונות רבים, בין היתר התהליך משווה לרכב מראה אלגנטי ויוקרתי וכן בעזרתו ניתן לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב ואף לשמור על פרטיותם של הנוסעים.

  ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום לצורך בתיקון חלונות חשמל לרכב, רובן ככולן מתחילות בתקלה. יחד עם זאת ישנם סוגים שונים של תקלות ולכן צריך לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתיקון חלונות חשמל לרכב על מנת לאבחן נכונה את הבעיה ולתת לה מענה בו במקום. בין התקלות הנפוצות – תקלה במנוע המחובר למנגנון החשמלי, תקלה במנגנון החשמלי של החלון עצמו, תקלה בכפתורי הפיקוד אשר עלולה לפגוע במנוע.

  החברות שאנחנו עובדים איתם

  מאמרים שעשויים לעניין אותך

  הכהיית חלונות לרכב

  בימים חמים, בנסיעות ארוכות, או פשוט כדי לשוות לרכב מראה...

  קראו עוד

  החלפת שמשה קדמית לרכב

  למרות שבמהלך השנים הרכבים לא מפסיקים להתפתח, אחד מהדברים שלעולם...

  קראו עוד

  מראות לרכב

  קראו עוד