מראות לרכב בפתח תקווה

מראות לרכב בפתח תקווה

המראה היא אחד מאמצעי הבטיחות החשובים ביותר הקיימים ברכב. הן מאפשרות לנו לראות את השטח שמסביבנו אשר לא ניתן לראות במבט ישיר קדימה בלבד. בכל רכב מותקנות שלוש מראות לפחות- מראה מקדימה ושתי מראות בצידי הרכב והן מסייעות לנו לנהוג בביטחון. בשנים האחרונות תחום המראות לרכב התפתח ויצרנים נוספים החלו לספק מראות בגדלים שונים. כל זאת כדי לספק לנוסע ברכב את ההגנה המרבית.

עקב צורת המראה והדרך בה היא מחזירה את התמונה, מהסתכלות בה נוצר שטח מת. שטח מת הוא החלק שהנהג לא יכול לראות מהסתכלות במראות והוא הופך את הנהיגה למסוכנת יותר מכיוון שלא ניתן לראות את כל הסביבה של הרכב כאשר נוהגים בו. משום כך, נהגים רבים מעדיפים להתקין מראות נוספות מעל המראות הקיימות, או להחליפן במראות שונות ויעילות יותר. "ברוך ובניו" גאים במומחיותם בתחום המראות ומתפארים בשלל לקוחות מרוצים בתחום.

כדי לתחזק את מראות הרכב היטב, יש לנקות אותן לעתים תכופות. שימוש בתרסיס מיוחד לניקוי זכוכיות יסייע בכך. באמצעות התרסיס ניתן לנקות את המראות ללא שימוש במים ורק באמצעות ניקול קל על מטלית נייר.

כדי שנוכל להשתמש במראות הרכב שלנו בצורה הטובה ביותר, יש לדעת כיצד לכוון אותן. את המראה הקדמית יש לכוון כך שניתן לראות בבירור את כל מה שנמצא בצד האחורי של הרכב. את שתי המראות הצדדיות יש לכוון כך שכל השטחים המתים הקיימים ברכב מכוסים. על ידי כיוון נכון של מראות הרכב, מובטחת נסיעה בטוחה ונוחה יותר.

חברת "ברוך ובניו" מתקינה מראות לרכב בפתח תקווה ומתמחה בכל סוגי המראות לרכב, זכוכיות למראות, מראות צד, מראות חדשות ומקוריות, מראות חדשות ותחליפיות, מראות משומשות. החברה מעניקה טיפול מצוין לרכב תוך שמירה על מקצועיות ואיכות. לפרטים ולהזמנות ניתן ליצור קשר בטלפון או באתר.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג