מראות לרכב

אתה נוסע בכביש וחולם בהקיץ או שעשית טעות והתקרבת יותר מצד עם הרכב למכוניות החונות. לפתע אתה שומע קול התנפצות ורואה שמראת הצד נשברה. זה הרגע לפנות למוסך שמוכר מראות לרכב ולתקן במהירות את המראה השבורה. נסיעה ללא מראת צד מסכנת את הנהג ואת שאר הרכבים על הכביש משום שהנהג לא יכול לראות מה מתרחש בצד הרכב. בעוד במקרים אחרים בהם יש נזק כלשהו לרכב וניתן לנסוע למוסך– הרי שלנסוע ללא מראה זה מסוכן מאד ועדיף להזמין ניידת שירות אשר תחליף את המראה ותחזיר את מצב הרכב לקדמותו.

החלפת מראות לרכב

בנוסף להחלפת מראות ברכב , שירותי הזגגות השונים שתמצאו יתקנו עבורכם גם את חלונות הרכב, את המנגנונים החשמליים וכפתורי הפיקוד של החלונות, את שמשות הרכב ועוד. במידה וברצונכם לשפר ולשנות את מראה האוטו תוכלו להתקין סאן רוף או להכהות את החלונות ברכבכם.
ברוך ובניו ממליצים בחום על הכהיית החלונות ממספר סיבות :
• חלונות שחורים נותנים פרטיות ליושבי האוטו
• חלונות שחורים מונעים גניבות כי לא ניתן לראות את פני הרכב
• החלונות מסננים קרינת UV ומקטינים משמעותית את מידת הסנוור
• לאחר הכהיית החלון יושבי הרכב רואים דרך החלון בדיוק באותה צורה כפי שראו קודם
• חלונות שחורים מוסיפים יופי לרכב ומעלים את ערכו
ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ ישמחו לבצע עבורכם הכהיית חלונות על ידי מדבקות או על ידי שימוש בלייזר מיוחד אשר משאיר את החלונות כהים לנצח.

ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ – עולם הזכוכית
ברוך ובניו מכירים מקרוב את עולם הזכוכית. סיפור האהבה הזה נמשך כבר מעל 50 שנים בהם המוסך מציע את השירות הטוב והמקצועי ביותר בתחום הזגגות. לרשותכם חדר המתנה מפנק בו תוכלו ליהנות ממיזוג אוויר, טלוויזיה, אינטרנט, מכונת קפה ללא תשלום ועוד. חשוב לנו שתרגישו בבית אצלנו ואנו מתחייבים לבצע את העבודות בצורה הטובה ביותר ובמחיר נוח.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג