סאן רוף

סאן רוף

סאן רוף זה שם המשחק, זה משדרג לך את חוויית הנסיעה שלך מקצה לקצה. שיערותיך מתבדרות ברוח ואינך זקוק לחמצן. כל הנהגים מסביבך מסתכלים עליך בשמץ של קנאה והכי חשוב – אתה נהנה. מאוד נהנה.

אתם בטח חושבים שסאן רוף זה מוצר שמייקר לכם את האוטו בהרבה, אבל האמת שאין זה כך כלל וכלל. המחיר שווה לכל כיס. בבואכם להרכיב את הסאן רופ על מכוניתכם, עליכם לוודא כי הדלתות נסגרות בצורה טובה, צירי הדלתות תקינים, אין חיכוך עם הדלתות. יהיה עליכם לבדוק גם את  המנגנון ידני או המנגנון חשמלי – בדקו אותו בצורה יסודית. הקפידו לפתוח ולסגור את הגג כמה פעמים, על מנת לבדוק תקינותו, נסו לראות אם אתם חשים ברחשים שיוצאים מן הגג.

כאשר אתם בודקים את הסאן רוף, בידקו גם חורים ופגמים בגג, בייחוד בחיבורים ובמסגרת. כדאי לנסות למצוא טלאים בחלק התחתון של הסאן רוף. אם נציג החברה עשה עליכם רושם אמין, אתם יכולים לבקש ממנו לשפוך מים על הגג – כך תוכלו לגלות אם יש נזלות.

חשוב לבחור בחברה מקצועית, מנוסה ואמינה שתתקין לכם את הסאף רוף. את הבדיקות תצטרכו לבצע בכל מקרה, אך כך תוכלו לבחון אם מדובר בחברה טובה ואמינה ואם אכן תימצא כזו תוכלו לחסוך בבדיקת חברות אחרות כאשר תצטרכו שוב שירותי זגגות לרכב.

חברת ברוך ובניו בע"מ בעלת ניסיון בתחום מזה 40 שנה. החברה חרטה על דגלה את ערכי האמינות והמקצועיות. החברה מבצעת החלפה ותיקונים לחלונות גג מקוריים. חברת ברוך ובניו בע"מ מחזיקה מגוון נרחב ומרשים של מלאי הגדול בארץ לגג לרכבים ומשיפוץ ומשומשים ומהרכבה. נשמח להציע לתת לכם השירות הטוב ביותר.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג