סאנרוף

סאנרוף

כל אחד חולם על גג נפתח לרכבו, ובצדק. סאנרוף מוסיף המון לאווירה הכללית של הנסיעה ברכב. ניתן לשמוע את הרוח נושבת מעל לראשינו, ולהתרגש יותר מחוויית הנסיעה. במבט למעלה ניתן לראות את השמיים או הבניינים שמעל ולראות הנוף הנשקף יותר טוב.

כאשר בוחרים להתקין חלון גג, או בשמו השני- סאנרוף, יש לוודא את איכות החומרים. החלון חייב להיות עשוי מחומרים איכותיים ביותר, על מנת למנוע נזקים לרכב, ולשמור על בטחון הנוסעים בו.

בחברת "ברוך ובניו" מבצעים החלפה ותיקונים לחלונות גג מקוריים, תוך שמירה על איכות גבוהה של חומרים. החברה מחזיקה במלאי הגדול בארץ לחלונות גג משומשים, משופצים, וחלונות גג מפירוק.

את חלון הגג הנפתח חשוב כמובן לסגור בסופה של כל נסיעה. זוהי חוויה בפני עצמה לנסוע עם גג פתוח שמשרה אווירה מעניינת ברכב, אך הדבר פחות מהנה כאשר שוכחים לסגור את החלון בסוף הנסיעה ומגלים גשם שהרטיב את פנים הרכב, או שמש שהכתה בחוזקה במושבים וחיממה אותם יתר על המידה.

החברה הינה מקצועית בכל הקשור לסאנרוף, ויודעת לטפל בהם בצורה הולמת המתאימה לכל חלון. ברשות החברה מעבדה אשר היא פיתחה בעצמה לתיקון סוגים שונים של חלונות נפתחים לרכב. "ברוך ובניו" מתקנים מנועים של חלונות גג באמצעות פירוק, או שימוש בחלקי חילוף משופצים. בנוסף, החברה דואגת גם לתיקון של נזילות, סדקים, ושברים בחלונות גג.

"ברוך ובניו" מעניקים טיפול ייחודי לרכב תוך שמירה על האיכות שלו. תוך מתן שירות מעולה ללקוחות והישג תוצאה מרבית, החברה שומרת על קו נקי של איכות ומוצר מוגמר שכולם מרוצים ממנו. החברה בעלת ותק של מעלה 40 שנות ניסיון בתחום והינה מקצועית מאוד. לפרטים נוספים ולתיאום הזמנות, ניתן ליצור קשר דרך הטלפון או אתר החברה.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה






    שיחה עם נציג