עבודות זגגות רכב לתל אביב

שמשות לרכב

שירותי זגגות רכב תל אביב מתבססים על מספר תחומים עיקריים: החל מתיקון שמשות או החלפתן, בדיקת המנגנונים החשמליים לצד שדרוג הרכב עם התקנת חלון גג נפתח. בין אם אתם נהגים חדשים או שמא אתם מכירים היטב את כבישי הארץ, אתם בוודאי מבינים את חשיבות תחזוקת הרכב. על אחת השמשות הופיעה שריטה? הסאנרוף איננו נפתח וצריך לתקן את המערכת החשמלית של הסאנרוף? צוות ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ ישמח לסייע לכם בכל בעיה.

 

עבודות זגגות רכב כוללות, בין היתר, תיקון תקלות שונות. מה תקלות אלו כוללות?

  • בזכות השמשה הקדמית והאחורית, הנהג יכול לתכנן את הנסיעה שלו – ולקחת בחשבון כל הפתעה על הכביש. מה קורה כאשר אחת השמשות נשרטת או נסדקת? על צוות המוסך לאבחן את חומרת הבעיה ובהתאם, למצוא את הפתרון המומלץ: בין אם מדובר בתיקון השמשה או החלפתה באחרת, על המומחים לטפל בבעיה תוך שימוש בציוד מתקדם.
  • חלונות חשמליים הם תוצאה של פיתוח טכנולוגי; פיתוח בזכותו הנהגים יכולים לשלוט בפתיחתם ובסגירתם של החלונות על ידי לחיצה על כפתור. עם זאת, כאשר המנגנונים של החלונות אינם פועלים כרגיל, יש לברר מיד במוסך מהי הבעיה – ולבקש תיקון.

לצד עבודות תיקון אלו, בעלי המקצוע יידעו לבצע עבודות זגגות נוספות:

  • רבים מאתנו קונים רכב פרטי כדי להגיע מנקודה אחת לשנייה. עם זאת, נהגים רבים מעוניינים בחוויית נסיעה ייחודית; חוויה אותה ניתן להשיג עם חלון גג נפתח. חלון זה, המוכר גם בתור סאן רוף, יכניס אור טבעי לפנים הרכב לצד משב רוח מרענן. כדי שגם אתם תיהנו מיתרונות הסאן רוף, יש לפנות אל צוות עובדים מביני דבר. עובדים אלו יתקינו את חלון הגג הנפתח על הצד הטוב ביותר.
  • כדי לשרוד את ימי הקיץ הארוכים, נהגים רבים מתעניינים באפשרות הבאה: הכהיית שמשות לרכב. פעולה זו ניתן לבצע על ידי הטכניקה הבאה: ציפוי הדבקה לחלונות. כך או כך, אנשי המקצוע יבצעו את המשימה היטב.

 

שירות מעולה לכל סוגי הרכבים

על אחת משמשות הרכב גיליתם שריטה? מעוניינים להכהות את שמשות הרכב? בין אם מדובר בפעולה כזו או אחרת, מומלץ לפנות אל ברוך ובניו – זגגות בע"מ: אנו מאמינים שאין מקום לפשרות כאשר מדובר בטיפול ברכב. צוות העובדים שלנו יעניק לרכב שלכם את הטיפול האיכותי ביותר לצד יחס אישי ושירות אדיב.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג