ציפוי חלונות לרכב

ציפוי חלונות לרכב

ציפוי חלונות לרכב הינו תהליך שבו מצפים את חלונות הרכב בציפוי נוסף, לרוב ציפוי כהה יותר. כיום, על פי חוק ניתן לצפות בציפוי כהה את כל החלונות האחוריים ברכב. לביצוע העבודה כדאי ללכת לזגג רכב מקצועי ואמין בעל ניסיון ומוניטין רב.

יתרונות ציפוי חלונות הרכב:

אפשר לומר בוודאות שחלקנו או רובנו מבלים שעות רבות בנסיעה. נסיעה לצרכי עבודה או לצרכים אישיים אנו מוצאים עצמנו שעות רבות בכבישים בתוך הרכבים. ציפוי החלונות בכלי התחבורה מאוד דומה לתריס שיש לנו בבית, הוא מאפשר לנו פרטיות, שומר על טמפרטורה נעימה, מקטין את חדירת השמש ובכך מונע את חדירת קרני ה-UV.

מעבר ליתרונות הבולטים אפשר לומר שהוספת ציפוי לחלונות שומרת על הרכב לאורך זמן. פחות חדירה של קרני השמש מונעת או לפחות מאטה את דהיית הריפוד במכונית וחוסכת בעלויות של צריכת הדלק – אם הטמפרטורה נמוכה יותר נדרשת פחות צריכה של קירור באמצעות המזגן שידוע כ"זולל" דלק.

סוגי ציפויים לחלונות הרכבים:

ציפוי לחלון ברכב יכול להתבצע על ידי השחרה בלייזר אשר דורשת פירוק החלון ממקומו והכנסתו למכונת השחרה בלייזר. כמו כן, קיימות אפשרויות אחרות לציפוי החלון ללא כל צורך בפירוק החלון. ציפויים אלו יכולים להיות בהירים עד כהים, ציפויים שחורים, ציפויים מזכוכית, ציפויים המונעים קרינה ועוד. מה שבטוח שהוספת ציפוי לחלונות המכונית מקנות לו אוטומטית מראה יוקרתי.

אם החלטתם ללכת על מדבקה לציפוי חלונות, לכו על ציפוי ה"ננו קרמיק" זהו ללא כל ספק ציפוי החלונות הטוב בעולם.

החלטתם לבצע ציפוי חלונות לרכב? צרו קשר עוד היום עם מוסך ברוך ובניו. ברוך ובניו מעניקים שירות אישי ואדיב לכל לקוח הכולל חדר המתנה מפנק, מחזיקים במכונת השחרת חלונות בלייזר, מבצעים מגוון ציפויים ומעסיקים זגגים מקצועיים בעלי ותק רב שנים שעוברים הכשרות מקצועיות באופן קבוע.

 

טבלת מחירים להכהיית שמשות:

סוג ציפוי ננו קרמיק השחרה בלייזר
חלון בדלת 250 ש"ח 400 ש"ח
חלון משולש 100 ש"ח 200 ש"ח
שמשה אחורית 500 ש"ח 1000 ש"ח
סט קומפלט- 4 חלונות + 2 משולשים + שמשה אחורית 1400 ש"ח 2400 ש"ח

המחירים כוללים סוגי הרכבים הסטנדרטים ולא רכבי יוקרה, או רכבי ספורט. המחירים אינם כוללים מע"מ.

לרשימת הרכבים:

אופל, איסוזו, דייהטסו , דאצ'יה , הונדה, טויוטה, יונדאי , מזדה, מיצובישי , ניסאן, סאן יאנג, סובארו, סוזוקי, סיאט, סיטרואן, סקודה(סטנדרט) , פורד, פיאט , פיג'ו , קאיה , רנו , שברולט(סטנדרט) .

 

 

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה