אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20, רחובות

מחפשים שירותי זגגות? רק ברוך ובניו

צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

  שמשה קדמית לרכב: שיטות עבודה שונות

  שמשה קדמית לרכב היא אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל רכב – הרי היא מאפשרת לנו להביט בכל המתרחש מלפנינו בעת הנהיגה. עם זאת, ישנם מצבים המוציאים אותנו מריכוז, ובשל כך נוצרות שריטות בשמשה. מעוניינים לתקן את השמשה הקדמית של הרכב? צרו קשר עם ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ, ותזכו לשירות מקיף ומקצועי.

  בין אם מדובר בנסיעה לעבודה או ללימודים, כאשר אנו קונים רכב פרטי – זה מתוך שאיפה שהוא ישרת אותנו לאורך זמן. בהתאם לכך, יש לתחזק אותו כראוי: החל מתפקוד ראוי של כל חלק וחלק ברכב ועד החזות שלו – ישנם משתנים רבים שיבטיחו לנו נסיעה בטוחה על הכביש. אחד מאלמנטים אלו הוא השמשה הקדמית של הרכב. למה הכוונה? בזכות שמשה נקייה וחזקה, אנו יכולים להתרכז בכל המתרחש על הכביש – ולהתאים את הנהיגה שלנו לכך.

  מה קורה כאשר מופיעה שריטה או סדק על השמשה? מדובר במצב לא נעים כלל, שלצערנו קורה לעיתים קרובות: בין אם מדובר בהסחת דעת בשל צלצול הטלפון או אירוע פתאומי אחר בעת הנהיגה – אם השמשה הקדמית נפגעת, יש לתקן אותה. יצרתם קשר עם מוסך? צוות העובדים יחליט האם ניתן לתקן את השמשה הקדמית באופן נקודתי – או שמא יהיה צורך להחליף את השמשה בחדשה.

  כל שיטה נושאת את היתרונות שלה: בעל המקצוע בחר לתקן את השמשה הקיימת ולא להחליף אותה? פעולת התיקון תהיה מהירה למדי, כאשר ערך הרכב יישאר כפי שהיה. בעל המקצוע ממליץ להחליף את השמשה הקדמית בחדשה? יש להשקיע בשמשה חדשה ואיכותית דרכה תוכלו להביט היטב בכביש. בכל מקרה, בסיום העבודה על השמשה, יש לבקש מצוות העובדים אחריות, וכמובן – לוודא כי השמשה מחזיקה בתו תקן בינלאומי.

  לטפל בשמשת הרכב כראוי

  בזכות השמשה הקדמית אנו יכולים לתכנן את הנסיעה שלנו על הצד הטוב ביותר. מה קורה כאשר היא נסדקת או נשברת? צוות המומחים של ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ יטפל בבעיה זו במקצועיות רבה: בין אם מדובר בתיקון או החלפת השמשה – סטנדרט העבודה הגבוה שלנו מתבסס על למעלה מ-50 שנות ניסיון.

  מעוניינים ביעוץ, פרטים נוספים או הצעת מחיר?

  דברו איתנו 03-9181400 וואטספו לנו WHATSAPP

  שאלות נפוצות

  אין צורך להפסיד יום עבודה וזמן יקר – ניידת שירות של ברוך ובניו תגיע עד אליך, התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר – והניידת כבר בדרך אליכם מיד!

  המוסכים הראשיים שלנו לזגגות רכב נמצאים בפתח תקווה וברחובות, אך בתיקונים רבים, ניידת השירות שלנו מגיעה עם כל הכלים וחלקי החילוף הדרושים, לתיקון מהיר וזול – באחריות!

  הכהיית שמשות הוא תהליך ייחודי אשר כשמו כן הוא – הופך את שמשות הרכב לכהות יותר. להכהיית שמשות לרכב ישנם יתרונות רבים, בין היתר התהליך משווה לרכב מראה אלגנטי ויוקרתי וכן בעזרתו ניתן לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב ואף לשמור על פרטיותם של הנוסעים.

  ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום לצורך בתיקון חלונות חשמל לרכב, רובן ככולן מתחילות בתקלה. יחד עם זאת ישנם סוגים שונים של תקלות ולכן צריך לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתיקון חלונות חשמל לרכב על מנת לאבחן נכונה את הבעיה ולתת לה מענה בו במקום. בין התקלות הנפוצות – תקלה במנוע המחובר למנגנון החשמלי, תקלה במנגנון החשמלי של החלון עצמו, תקלה בכפתורי הפיקוד אשר עלולה לפגוע במנוע.

  החברות שאנחנו עובדים איתם

  מאמרים שעשויים לעניין אותך

  זגגות רכב בני ברק

  זגגות רכב בני ברק - והרכב יצא מהר כמו חדש נסעתם...

  קראו עוד

  יתרונותיו הרבים של גג נפתח לרכב

  גג נפתח לרכב ישדרג את איכות חייכם – ללא ספק. רבים...

  קראו עוד

  מידע מקיף על סאן רוף

  סאן רוף הוא אחת התוספות הפופולריות ביותר לרכב. מה מהנה יותר...

  קראו עוד