שמשה קדמית לרכב

שמשה קדמית לרכב

כבני אנוש, אתם נוטים להתרכז בנהיגה ולעיתים משהו קטן מסיט אתכם מהריכוז. זה יכול להיות פרסומת ברדיו, SMS, צלצול טלפון, ועוד כהנה וכהנה דברים קטנים ומכאן הדרך לאבד את השליטה על הרכב קטנה מאוד… שמשה קדמית לרכב היא הדבר בין החשובים ברכב שלכם. היא החזות של הרכב שלכם. בה אתם מתבוננים כל מהלך הנסיעה שלכם. אם השמשה של הרכב לא איכותית וטובה, אם נוצר בה סדק, אם היא מתלכלכת בקלות, היא תסיט אתכם מריכוז וזה עלול לפגוע בכם.

יש הרבה חברות שמוכרות שמשות קדמיות לרכב, אבל לא כולן מוכרות את הסוגים הטובים, עם תו תקן בינלאומי, עם אחריות, עם מגוון רב של מוצרים, אז איך תדעו מה לעשות?

טעויות נפוצות בבחירת שמשות לרכב:

  • שמשה קדמית לרכב היא חלק חשוב ביותר המגן עליכם בזמן הנהיגה. אל תחסכו כסף על החלפת שמשה סדוקה או שבורה חלקית.
  • עבודה עם רכב דורשת אנשי מקצוע שמבינים את עבודתם ויכולים לספק לנו עבודה אמינה ומקצועית. אנו שומעים כל יום בחדשות ותכניות טלוויזיה על נוכלות שנעשית מדי יום בארץ, גם בתחום התיקון לרכבים וחלקי חילוף. ודאו שאתם עובדים מול חברה אמינה בעלת וותק וניסיון בתחום.
  • וודאו שהמוצר שאתם מקבלים הוא חלק העומד בתקני משרד התחבורה של אותו דגם מדויק של הרכב שלכם ובקשו אחראיות על המוצר.

חברת ברוך ובניו בע"מ מתמחה בתיקון, החלפה והספקת שמשות לרכב. בין שירותי החברה: הכהיית שמשות בלייזר, תיקון שמשות, החלפת שמשות ועוד. החברה היא עסק משפחתי שפועל מזה 50 שנה תחת עמידה בסטנדרטים גבוהים של איכות ומקצוענות. החברה דוגלת בעבודה מקצועית תוך מתן שירות אמין ומסור ללקוח, לשביעות רצונו ושמירה על בריאותו.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג