שמשות רכב מחיר

ברוך ובניו

כאשר ברצונכם להחליף שמשות רכב מחיר משחק תפקיד חשוב בהחלטה היכן תבצעו את הרכישה ואיזה שמשה תבחרו. שמשות הרכב מאפשרות לנו לראות את המתרחש מחוץ לרכב, להגיב כראוי לסביבה ולשמש בתור חציצה מפני תנאי מזג האוויר. השמשות והחלונות משפיעות על חוויית הנהיגה שלנו וחשוב לשמור על תקינותם. במידה וזיהיתם שריטה על השמשה הקדמית של הרכב, גשו בהקדם לזגג אשר יתקן או יחליף את השמשה. שריטה מסוג זה מהווה הן מפגע אסתטי והן מפגע בטיחותי משום שהיא מושכת תשומת לב בזמן נהיגה, מגבירה את הסנוור ומעוותת את השמשה.

שמשות רכב מחיר נוח

שריטה בשמשה משאירה לכם 2 אופציות : או לתקן אותה או להחליף את השמשה. בעוד בעבר לא ניתן היה לתקן את השמשות הרי שכיום תוכלו למצוא טכנולוגיות מתקדמות המעלימות את השריטות ומחזירות את השמשה לתקינות מלאה. טכנולוגיה זו הרשומה בפטנט של Carglass נמצאת בשימוש של ברוך זגגות רכב ובניו בע"מ. מדוע כדאי לתקן את השמשה ולא להחליפה ?
• השמשה חוזרת לקדמותה מבחינת מראה וחוזק
• עלות הטיפול זולה יותר לעומת החלפת שמשה
• משך העבודה קצר משמעותית
• אין ירידת ערך של הרכב משום שהשמשה המקורית וההרכבה המקורית נשארת
• ניתנת אחריות על התיקון

ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ – משפרים את מראה הרכב
אם ברצונכם לשפר את מראה הרכב על ידי הרכבת סאן רוף או חלונות כהים תוכלו לעשות זאת אצל ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ. אנו מבצעים ביעילות ומקצועיות כל עבודה הנוגעת לחלונות או מראות הרכב, כולל התקנת ותיקון מנגנוני שליטה חשמליים.
לאחר 50 שנים במקצוע אנו יכולים להגיד בבטחה כי הניסיון הרב שלנו בא לידי ביטוי באיכות התיקון בכל פעם מחדש. אינספור לקוחות מרוצים שצברנו במהלך השנים חוזרים אלינו בכל פעם בה הם זקוקים לאחד השירותים המוצעים בחברה. אנו שמים דגש מיוחד על רמת השירות ומעמידים בפניכם חדר המתנה נוח ומושקע. פנו אלינו כעת ובואו לשפר את מראה הרכב.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג