תיקון גג נפתח

תיקון גג נפתח

מי לא חולם על גג נפתח? זהו חלומו של כל אחד ואחד מכם. היום יותר מתמיד זה אפשרי. ראשית כל ניתן לקבל הצעת מחיר הוגנת ואטרקטיבית. אצל בעלי המקצוע שאמונים על תיקון גג נפתח תוכלו למצוא מגוון נרחב של סוגי גגי נפתח, וכן את כל הציוד אשר נדרש כדי לתקן אותם. אתם צריכים לוודא שאתם כמובן מקבלים אחריות לתיקונו של הגג הנפתח ושנותנים בידכם אישור התקנה למשרד הרישוי, כדי להוסיף את חלון הגג ברישומו של הרכב.

לידיעתכם, גג הרכב הנפתח הוא חלון יוקרתי, אשר מופיע ברישיון הרכב ובמחירון לוי יצחקי. תהליך ההתקנה של הגג מאושר על ידי משרד התחבורה ועל ידי משרד התקנים. לגג נפתח יכולות להיות הרבה בעיות, כמו נזילות, חורים, חיכוכים וכדומה – על כן תצטרכו להגיע לחברה שתתקן לכם את הגג הנפתח.

חברה זו חייבת להיות אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון – כיוון שמדובר ברכב שלכם והוא נכס יקר עבורכם, וכן מדובר בנשק קטלני בדרכים ואם לא יתקנו לכם טוב, ופתאום ירד עליכם גשם – לא תצליחו להיות מרוכזים בכביש ותהיו חשופי לתאונה. ובכן, ברגע שמצאתם חברה אמינה – היו מעורבים בטיפול. לא יזיק לכם לדעת יותר על הרכב שלכם. בסך הכל – ידע זה כוח. ככל שתדעו יותר גם יפחת הסיכוי לכך שיעבדו עליכם.

אנו בחברת ברוך ובניו בע"מ נשמח לתת לכם השירות המבוקש. החברה פיתחה מעבדה לתיקון כל סוגי הגגות הקיימים.  החברה מבצעת בין השאר שיפוץ למנועי גג של רכב, מנועים מפירוק, תחליפיים ומשופים. בנוסף נשמח לספק לכם עוד משירותינו הנרחבים בתחום הזגגות רכב ולתת לכם שירות מסור ואמין.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג