אבשלום גיסין 67, פתח תקווה משה יתום 20, רחובות

מחפשים שירותי זגגות? רק ברוך ובניו

צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

  תיקון חלון חשמלי לרכב

  הדור הצעיר של ימינו בוודאי שכח שלפני המצאת החלון החשמלי, נהוג היה שבכל רכב מובנה חלון עם ידית, אשר היה צריך לסובב כדי לגלגל את החלון מטה. כיום, בלחיצת כפתור אחת פשוטה, החלון עולה ויורד לפי בקשתנו וללא כל מאמץ פיזי, קטן ככל שיהיה. חלון חשמלי הפך לדבר שבשגרה כמעט בכל רכב שנמכר כיום.

  כל חלון חשמלי מורכב ממנגנון ומנוע. לעתים, כאשר מתגלית תקלה, המנוע הוא הגורם המרכזי לבעיה. במידה והמנוע אכן יצר את הבעיה, צורת התיקון היא לרוב פתיחה של הדלת כולה כדי לשחזר את פעולת המנוע. גורם נוסף לבעיות נפוצות בחלון חשמלי הוא הכפתור עצמו. לעתים, תקלה בכפתור של החלון עשויה לגרום לתקלה במערכת החלון החשמלי כולו, עד להשבתת התפקוד הכללי שלו. כמובן שהבעיה יכולה להתבטא בתקלות נוספות של המנגנון, אשר צוות מקצועי ומיומן יכול לפתור בלי בעיות.

  על מנת לבצע תיקון חלון חשמלי לרכב בצורה המקצועית ביותר, חשוב לדעת למי לפנות. תמיד כדאי  לבדוק את האמינות של החברה אצלה בחרנו לתקן את החלון, ואת המקצועיות של העובדים בה. חשוב לתקן כל תקלה שאנו מוצאים ברכב, במיוחד אם היא מפריעה למהלך הנסיעה, למשל, חלון חשמלי לא תקין.

  כאשר אנו מוצאים תקלה בחלון הרכב שלנו, תמיד נעדיף לפנות לבעל המקצוע הטוב ביותר. בדיוק לשם כך קיימים זגגות רכב ברוך ובניו, אשר ימצאו את הפתרון לכל בעיה. השירות שהחברה מעניקה הינו מעל לממוצע ותוך יחס חם ושימוש בחומרים איכותיים בלבד, לכל תקלה ימצא הפתרון. ברוך ובניו אף מעניקים שירות בדיקה ללא עלות עד להצעת המחיר לתיקון הנזק. לבירור פרטים נוספים ולתיאום, ניתן ליצור קשר דרך אתר החברה או בטלפון.

  מעוניינים ביעוץ, פרטים נוספים או הצעת מחיר?

  דברו איתנו 03-9181400 וואטספו לנו WHATSAPP

  תיקן חלונות חשמל לרכב

  שאלות נפוצות

  אין צורך להפסיד יום עבודה וזמן יקר – ניידת שירות של ברוך ובניו תגיע עד אליך, התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר – והניידת כבר בדרך אליכם מיד!

  המוסכים הראשיים שלנו לזגגות רכב נמצאים בפתח תקווה וברחובות, אך בתיקונים רבים, ניידת השירות שלנו מגיעה עם כל הכלים וחלקי החילוף הדרושים, לתיקון מהיר וזול – באחריות!

  הכהיית שמשות הוא תהליך ייחודי אשר כשמו כן הוא – הופך את שמשות הרכב לכהות יותר. להכהיית שמשות לרכב ישנם יתרונות רבים, בין היתר התהליך משווה לרכב מראה אלגנטי ויוקרתי וכן בעזרתו ניתן לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב ואף לשמור על פרטיותם של הנוסעים.

  ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום לצורך בתיקון חלונות חשמל לרכב, רובן ככולן מתחילות בתקלה. יחד עם זאת ישנם סוגים שונים של תקלות ולכן צריך לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתיקון חלונות חשמל לרכב על מנת לאבחן נכונה את הבעיה ולתת לה מענה בו במקום. בין התקלות הנפוצות – תקלה במנוע המחובר למנגנון החשמלי, תקלה במנגנון החשמלי של החלון עצמו, תקלה בכפתורי הפיקוד אשר עלולה לפגוע במנוע.

  החברות שאנחנו עובדים איתם

  מאמרים שעשויים לעניין אותך

  זגג רכב בפתח תקווה

  אם אתם זקוקים לשרותיו של זגג רכב בפתח תקווה והסביבה,...

  קראו עוד

  זגגות רכב בפתח תקווה

  הנך תושב פתח תקווה והסביבה, וזקוק לשירותי זגגות לרכב? חברת...

  קראו עוד

  מראות לרכב בפתח תקווה

  המראה היא אחד מאמצעי הבטיחות החשובים ביותר הקיימים ברכב. הן...

  קראו עוד