תיקון חלונות חשמל לרכב בפתח תקווה

תיקון חלונות חשמל לרכב בפתח תקווה

מרבית כלי הרכב כיום מורכבים באופן כזה שהחלונות בהם מופעלים באמצעות לחיצת כפתור, שפותח ושסוגר את החלון. המנגנון הזה של חלונות החשמל מורכב מ – 3 חלקים עיקריים:

מנגנון החלון – תפקידו להרים ולהוריד את החלון.

מנוע החלון – תפקידו לסובב את המנגנון החשמלי.

כפתור החלון – תפקידו לשלוח פקודה למנוע.

לעיתים קרובות, נוצר מצב שהחלון החשמלי ברכב נתקע , לא נפתח או לא נסגר ואזי יש צורך לתקנו.

לעיתים, מפאת חוסר שימוש יום יומי, כמו במושבים האחוריים של הרכב, נוצר לכלוך ואבק במנגנון לחיצת הכפתורים החשמליים של החלונות ואז מתעורר שוב הצורך לתקן אותו.

לעיתים מזניחים תקלה זו, כי היא לא תקלה מהותית כמו במנוע, אבל היא בהחלט בטיחותית ואין להקל בה ראש ויש במהירות לגשת ולטפל בה באופן מיידי. אם המכונית שלכם תישאר עם חלון פתוח – כל גנב מנוסה יכול מיד לגנוב לכם את הרכב, וכן ביום גשום, כל הרכב שלכם יכול להתמלא במים וחבל… כמו כן, לא תוכלו ליהנות מן המיזוג בימי הקיץ החמים, כי האוויר של המזגן יברח מן החלון הפתוח ועל כן, גשו במהירות לתקן את החלונות חשמל ברכב שלכם.

תיקון חלונות חשמל לרכב צריך להתבצע אצל זגג רכב המתמחה גם בחשמלאות רכב , חשוב לוודא שהזגג אצלו אתם בוחרים לתקן את התקלה הוא זגג מקצועי ואמין, וכמו כן ישנה אחריות על החלק אותו אתם מתקנים.

ברוך ובניו עוסקים בזגגות רכב מאז שנת 1958. החברה מומחית לתיקון חלונות חשמל לכל מיני סוגי רכבים. אצל ברוך ובניו תוכלו להחליף את המנגנון, המנוע או הכפתורים, אשר אחראים על תפקוד החלון. החברה מייבאת את כל סוגי המנועים, המנגנונים והכפתורים לכל סוגי המנועים. נציגי החברה מזמינים אתכם להתרשם מן מלאי המוצרים אשר קיים בחברה.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג