תיקון מראה לרכב – אך ורק על ידי מומחים

תיקון מראה לרכב הוא הכרחי – שכן הוא יחזיר לנהג את איכות וטווח הראייה להם הוא זקוק. נהיגה איכותית ואחראית מתבססת על פרמטרים שונים, כאשר המרכזי שבהם הוא מראות הצד. במילים אחרות, ובכדי שתוכלו לתכנן היטב את הנסיעה שלכם – בין אם מדובר בחנייה ליד הבית או מעבר לנתיב הימני, יש לתחזק את המראות כראוי. מכונית "נישקה" את אחת ממראות הרכב שלכם? כדי שהרכב שלכם לא יסבול משבע שנים רעות, מומלץ לפנות אל ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ בהקדם.

 

נוהגים מדי בוקר לעבודה? מסיעים את הילדים לחברים? רכישת רכב פרטי תשפר את איכות חיינו – ותקל על כל חלק וחלק לאורך היום העמוס שלנו. בהתאם, וכדי שנוכל לשמור על שגרת יומנו עד כמה שניתן – מומלץ לתחזק את הרכב כנדרש. עם זאת, ישנם מקרים שהם מעבר לשליטתנו. כלומר, כאשר אנו מנסים להביט אחורה על העוברים ושבים – אך לפתע רכב אחר משפשף את אחת המראות של הרכב שלנו, מדובר במצב שיש לטפל בו בהקדם.

המראה של הרכב נסדקה או נשברה? אין ספק שמראת צד תקולה משפיעה על איכות הנהיגה שלנו. בשל כך, וכדי שלא נבצע תאונות, מומלץ לגשת אל אנשי מקצוע המתמחים תחום זגגות הרכב. רק כך ניתן יהיה לאבחן את חומרת התקלה ולהתאים עבורה את הפתרון.

בדיקה מקיפה של מראת הרכב תכלול את שני המרכיבים המרכזיים של המראה: הזגוגית של המראה והגוף עליו המראה מתלבשת. כאשר אחד המרכיבים נפגע, יש להתאים לכך את הטיפול הנכון – ולבצע זאת בדיוק ובמקצועיות. במקרים מסוימים, יהיה צורך להחליף את המראה חדשה. בין אם מדובר במראה מקורית או לא – בזכותה תחזרו לראות את כל המתרחש מאחוריכם.

 

בטיחות מלאה – לאן שלא תפנו

בין אם מדובר בזכוכית שבורה או שמא מדובר בברגים שהשתחררו, עליכם לפנות בהקדם אל המומחים: ברוך ובניו – זגגות רכב בע"מ. החל ממראות צד חדשות ועד מראות תחליפיות לרכב – אנו מחזיקים בכל סוגי המראות.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה