תיקון מראה לרכב

תיקון מראה לרכב

זה קורה כמעט לכל נהג. מגיעים לרכב, מתיישבים בכיסא, מוכנים לצאת לדרך, אך פתאום מגלים שאחת ממראות הרכב שבורה וזקוקים ל תיקון מראה לרכב . המראות הצדדיות ברכב הינן חשופות מאוד לפגיעות מכיוון שהן בולטות החוצה, וחוסר זהירות בעת חניה, או חוסר תשומת לב של רכבים החולפים על פני המכונית, עשויים לגרום לפגיעה במראות. הרגע המייאש הזה לרוב נגרם עקב פגיעה של רכב אחר במראה שלכם, אשר גורם לניפוץ המראה. אך אין סיבה לחשוש, יש פתרון לכל בעיה.

כאשר מגלים מראת רכב שבורה יש לבדוק קודם כל מה מידת הנזק. לעתים, הפגיעה במראה היא קלה וניתן להחליף רק את המראה עצמה. במקרים אחרים יכול להיות שמספר ברגים השתחררו ממקומם ואז ניתן פשוט להבריג אותם בחזרה. אך יש פגיעות שלצערו הרב של בעל הרכב, מאלצות להחליף את בית הנורה כולו.

מחיר של תיקון מראה לרכב יכול לנוע בטווח רחב. במראה ידנית למשל, התיקון יהיה יותר זול מאשר במראה חשמלית, אשר עשוי לכלול גם החלפה של המנגנון החשמלי כולו. לכן, מומלץ לבדוק האם הספק של הרכב מחזיק בסוג המראה המתאימה לרכבכם.

מומלץ לבדוק מה הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה אצל מוסך רכב מקצועי ומורשה אשר ימליץ על הדרך הטובה ביותר לפתרון הבעיה. בזגגות רכב "ברוך ובניו" הצוות הינו מקצועי ומיומן, ובעל ניסיון בתיקון ושיפוץ מראות. לרשות הלקוח עובדים אשר מנוסים בפתרון בעיות מסוג זה ויכולים להמליץ בשמחה על הדרך הנכונה לשיפוץ התקלה.

"ברוך ובניו" מתמחים בסוגים רבים של תיקוני מראות לרכב. החברה עוסקת בכל סוגי המראות, זכוכיות למראות, מראות צד, מראות חדשות ומקוריות, מראות חדשות ותחליפיות ומראות משומשות. החברה מתמחה בשיפוץ מראות ללא החלפתן. לתיקון ולפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר דרך האתר או בטלפון.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג