תיקון סאנרוף / חלון גג

תיקון סאנרוף / חלון גג

מהו חלון גג או סאנרוף? למה הוא משמש? מה קורה כשחלון גג מתקלקל ואיך נבחר את החברה שמתאימה לביצוע התיקון?

חלון גג הוא אחד היתרונות הגדולים שקיימים ברכבים המודרניים מסיבות רבות ומגוונות – עם חלון גג אפשר לראות את השמיים בעת הנסיעה, ליהנות מפתח אוויר נוסף, לשמוע את טיפות הגשם כשנוסעים בעונה הנכונה, מה גם שסאן רוף ברכב הופך את עיצוב הרכב ליותר מרשים ויוקרתי.

הסאן רוף פועל על בסיס מנגנון חשמלי וכמו בכל מנגנון חשמלי, הזמן עושה את שלו והחלון יכול להגיע לכדי שחיקה. בנוסף, לעיתים חלות תקלות במנגנון או בכפתורי ההפעלה, מה שמשפיע על תפקודו, יכול לפגוע במידת אטימותו וכך להשפיע על בטיחות הנסיעה במקרה הגרוע ובמקרה הפחות גרוע –  לפגוע במידה ההנאה.

לכן, כשחלון הגג שלכם מתחיל "לזייף" – זה הזמן לפנות לחברת זגגות רכב מקצועית המתמחה בתיקון חלון גג לרכב.

איך בוחרים את החברה המתאימה לתיקון חלון גג?

היות וקיים קשר ישיר בין זגגות מקצועית של הרכב לבין בטיחותם של הנהג והנוסעים, ישנה חשיבות יתרה בפנייה לחברה מקצועית שמתמחה בתיקון חלון גג. על מנת לבחור את החברה המובילה בתחום, עליכם להקפיד על כמה וכמה קריטריונים משמעותיים ביניהם –

  • מקצועיות – יש לוודא כי החברה מתמחה בתחום הזגגות לרכב וכי תחום התמחותה מושתת על שנות עבודה רבות וניסיון מעשי. בנוסף עליכם לבחור בחברה שטיפלה בכל סוגי התקלות ובכל סוגי הרכבים.
  • אמינות – חשוב לבחור בחברה אמינה אשר מעניקה לכם אחריות מרבית על השירות ועובדת עם חומרים שעומדים בכל התקנים וכן עם צוות שעבר הכשרה מקצועית.
  • שירות – חשוב כי השירות שניתן לכם בעת פנייתכם לתיקון סאן רוף יהיה מהמעלה הראשונה הן מבחינת אדיבות, הן מבחינת יחס אישי ותנאי המתנה והן מבחינת יעילות הטיפול והזמן נדרוש לביצועו.

על סטנדרטים גבוהים לא מתפשרים

ברוך ובניו זגגות לרכב בע"מ מתמחה בענף כבר למעלה מ- 50 שנה תוך שפועלת ללא פשרות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. כשאתם מגיעים לקבל טיפול אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים כי אנו משתמשים בחומרים הכי טובים, כי יש לנו את המלאי הכי גדול בארץ לחלקי חילוף לסאנרוף, כי תזכו לאחריות מעולה וכי אנו נאתר את הבעיה בחלון גג שלכם בקלות יתרה.

לפרטים נוספים צרו אתנו קשר כבר עכשיו.

4003

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג