תיקון סאנרוף

תיקון סאנרוף

בעבר, כמעט כל מכונית הייתה בעלת גג נפתח בשונה מהיום, כאשר המכוניות עם הגג הנפתח נחשבות למותרות. מכיוון שההתקנה של חלונות גג הינה פשוטה כל כך ואף עומדת בתקציב של רוב בעלי המכוניות, רבים מעדיפים להתקין חלון מסוג זה. בימינו, התקנה של חלון גג נפתח ברכב הינה אופציה זמינה, ורבים בוחרים להתקין סאנרוף ברכבם, גם אם הרכב מיוצר בלעדיו. חלון גג מעניק לרכב מראה יוקרתי יותר, נחשב יותר ואלגנטי יותר. אין פלא שרבים מעדיפים לרכוש רכב בעל חלון גג.

אך למרות שיש יתרונות רבים לחלון מסוג זה, במידה והוא אינו מותקן כהלכה, הוא עלול לגרום לנזקים רבים לרכב וצריך תיקון סאנרוף , ואף לפגוע בביטחון הנוסעים. מקרים אלה עשויים לקרות למשל, במידה והוא לא הותקן אצל מוסך מורשה, או במוסך מקצועי. רשלנות בהתקנה של סאנרוף עשויה לפגוע בביטחון של הנוסעים ברכב, ועל כן, יש לגשת אך ורק למוסכים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום תיקון סאנרוף , כאשר מחפשים היכן להתקין גג נפתח.

על מנת למנוע נזקים בהתקנה של חלון גג, יש לברר מראש היכן הכי כדאי להתקין סאנרוף. כמובן שיש לבדוק את הרישיונות של העסק ואת המקצועיות של העובדים בו. יש לזכור כי עבודה שנעשתה במקצועיות ועל ידי עובדים אשר מנוסים בתחום, תחזיק מעמד זמן רב וללא תקלות. איכות החומרים שמשתמשים בהם היא ערך עליון בכל הנוגע לתיקון רכבים ואין להקל בכך ראש.

זגגות רכב ברוך ובניו עוסקים בתחום מאז 1958 ובמהלך השנים פיתחו מעבדה מובילה לתיקון כל סוגי החלונות לרכבים. החברה בעלת המלאי הגדול בארץ לחלונות גג משומשים, משופצים או מפירוק ותשמח לתקן כל תקלה- נזילות, סדקים ושברים תיקון סאנרוף . לפרטים נוספים ולתיאום, ניתן ליצור קשר דרך האתר או בטלפון.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג