בגיסין אבשלום 67, פתח תקווה משה יתום 20

מחפשים שירותי זגגות? רק ברוך ובניו

צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

  תיקון סאנרוף

  בעבר, כמעט כל מכונית הייתה בעלת גג נפתח בשונה מהיום, כאשר המכוניות עם הגג הנפתח נחשבות למותרות. מכיוון שההתקנה של חלונות גג הינה פשוטה כל כך ואף עומדת בתקציב של רוב בעלי המכוניות, רבים מעדיפים להתקין חלון מסוג זה. בימינו, התקנה של חלון גג נפתח ברכב הינה אופציה זמינה, ורבים בוחרים להתקין סאנרוף ברכבם, גם אם הרכב מיוצר בלעדיו. חלון גג מעניק לרכב מראה יוקרתי יותר, נחשב יותר ואלגנטי יותר. אין פלא שרבים מעדיפים לרכוש רכב בעל חלון גג.

  אך למרות שיש יתרונות רבים לחלון מסוג זה, במידה והוא אינו מותקן כהלכה, הוא עלול לגרום לנזקים רבים לרכב וצריך תיקון סאנרוף , ואף לפגוע בביטחון הנוסעים. מקרים אלה עשויים לקרות למשל, במידה והוא לא הותקן אצל מוסך מורשה, או במוסך מקצועי. רשלנות בהתקנה של סאנרוף עשויה לפגוע בביטחון של הנוסעים ברכב, ועל כן, יש לגשת אך ורק למוסכים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום תיקון סאנרוף , כאשר מחפשים היכן להתקין גג נפתח.

  על מנת למנוע נזקים בהתקנה של חלון גג, יש לברר מראש היכן הכי כדאי להתקין סאנרוף. כמובן שיש לבדוק את הרישיונות של העסק ואת המקצועיות של העובדים בו. יש לזכור כי עבודה שנעשתה במקצועיות ועל ידי עובדים אשר מנוסים בתחום, תחזיק מעמד זמן רב וללא תקלות. איכות החומרים שמשתמשים בהם היא ערך עליון בכל הנוגע לתיקון רכבים ואין להקל בכך ראש.

  זגגות רכב ברוך ובניו עוסקים בתחום מאז 1958 ובמהלך השנים פיתחו מעבדה מובילה לתיקון כל סוגי החלונות לרכבים. החברה בעלת המלאי הגדול בארץ לחלונות גג משומשים, משופצים או מפירוק ותשמח לתקן כל תקלה- נזילות, סדקים ושברים תיקון סאנרוף . לפרטים נוספים ולתיאום, ניתן ליצור קשר דרך האתר או בטלפון.

  על מנת לבצע תיקון סאנרוף על הצד הטוב ביותר, ודאו שאתם מגיעים לזגג הנכון, במקום הנכון. והזגג הנכון הוא איש מקצוע מימון, אשר כבר ביצע אין ספור תיקונים של גגות נפתחים לרכב. ברוך ובניו זגגות רכב, החברה הוותיקה (מאז 1958) לכל תיקוני הזגגות ברכב, תיקון, תחזוקה, התקנה והחלפה של סאנרוף מכל הסוגים.

  מה זאת אומרת תיקון סאנרוף?

  סאנרוף מועיל לאוורור הרכב והופך כל נסיעה לנעימה יותר. אם הבחנתם שהגג רועש בכל פתיחה או סגירה שלא כרגיל, אם הוא רועד, נתקע, לא פועל בצורה חלקה או שחלק מסוים שבור, גשו לזגג מנוסה. עבור נהגים שיודעים כל מה שצריך לדעת על סאנרוף, לא צריך להסביר יותר מדי מה המשמעות של תיקון סאנרוף שהתקלקל. אבל הרבה מאוד אנשים לא ראו אף פעם סאנרוף מפורק וגם לא בדקו מקרוב איך פועל המנגנון. לשירות הקורא/ת נסביר בקצרה מה זאת אומרת תיקון מסוג זה:

  • תיקון של גג נפתח לרכב מתחיל עם בחינה מקרוב של הגג, בדיקת המנגנון וכפתור ההפעלה.
  • במהלך התיקון, הזגג או הטכנאי עשוי לפרק מרכיבים שונים, חלקי פלסטיק, ברגים, חלקי גומי, וילון ועוד.
  • נדרש אבחון, האם הקלקול הוא חשמלי, האם הבעיה היא מכאנית או שיש שבר או סדק בחלון.
  • תיקונים של גגות רכב נפתחים יכולים לכלול החלפה של מסילה, תיקונים במנוע עצמו (של החלון, לא של הרכב), החלפת מערכת החשמל של החלון.
  • במידה והסאנרוף נפגם או ניזוק בצורה יסודית, ישנה אפשרות שהתיקון למעשה יתבצע על ידי החלפה. כלומר, מרכיבים יחידה שלימה, קומפלט. יחידה זו יכולה להיות חדשה לחלוטין, משופצת או מפירוק.

  מתמחים בתיקוני סאנרוף מכל הסוגים

  חיפשתם איש מקצוע אמין, שאפשר לסמוך עליו? ברוך ובניו זגגות רכב, אמינות חסרת פשרות בכל תיקון. במקום מבצעים את כל תיקוני הזגגות לרכב וכן תיקונים והחלפות של סאנרופים קומפלט. במקום מעבדה לאיתור תקלות, החלפת חלקים ושיפוץ, שלל חלקי גגות נפתחים של מיטב החברות. לרשותכם צוות בעל ניסיון רב, בשני סניפים. ניסיון בתיקון, שיפוץ והחלפה, לשביעות רצונו של הלקוח.

  מעוניינים ביעוץ, פרטים נוספים או הצעת מחיר?

  צורו איתנו קשר כבר עכשיו!

   תיקון והחלפת חלון גג / סאנרוף לרכב

   שאלות נפוצות

   אין צורך להפסיד יום עבודה וזמן יקר – ניידת שירות של ברוך ובניו תגיע עד אליך, התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר – והניידת כבר בדרך אליכם מיד!

   המוסכים הראשיים שלנו לזגגות רכב נמצאים בפתח תקווה וברחובות, אך בתיקונים רבים, ניידת השירות שלנו מגיעה עם כל הכלים וחלקי החילוף הדרושים, לתיקון מהיר וזול – באחריות!

   הכהיית שמשות הוא תהליך ייחודי אשר כשמו כן הוא – הופך את שמשות הרכב לכהות יותר. להכהיית שמשות לרכב ישנם יתרונות רבים, בין היתר התהליך משווה לרכב מראה אלגנטי ויוקרתי וכן בעזרתו ניתן לווסת את הטמפרטורה בתוך הרכב ואף לשמור על פרטיותם של הנוסעים.

   ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום לצורך בתיקון חלונות חשמל לרכב, רובן ככולן מתחילות בתקלה. יחד עם זאת ישנם סוגים שונים של תקלות ולכן צריך לפנות לחברה מקצועית המתמחה בתיקון חלונות חשמל לרכב על מנת לאבחן נכונה את הבעיה ולתת לה מענה בו במקום. בין התקלות הנפוצות – תקלה במנוע המחובר למנגנון החשמלי, תקלה במנגנון החשמלי של החלון עצמו, תקלה בכפתורי הפיקוד אשר עלולה לפגוע במנוע.

   החברות שאנחנו עובדים איתם

   מאמרים שעשויים לעניין אותך

   סאנרוף

   כל אחד חולם על גג נפתח לרכבו, ובצדק. סאנרוף מוסיף...

   קראו עוד

   תיקון סאנרוף / חלון גג

   מהו חלון גג או סאנרוף? למה הוא משמש? מה קורה...

   קראו עוד

   שמשה קדמית לרכב

   כבני אנוש, אתם נוטים להתרכז בנהיגה ולעיתים משהו קטן מסיט...

   קראו עוד