תיקון סדק בשמשה הקדמית

 

תיקון סדק בשמשה הקדמית הוא דבר שצריך לעמוד בעדיפות עליונה ברגע שאתם מזהים אותו. השמשה היא החלק שמאפשר לנו בתור נהגים לראות את מה שקורה מסביב לאוטו, להגיב לשינויים בסביבה ובתנאי הכביש ולנהוג בצורה זהירה ובטוחה. כל מפגע בשמשה עשוי להסית את תשומת ליבנו ולהפריע לנו לנהוג. אחד מאותם מפגעים הוא סדק בשמשה הקדמית אשר בנוסף להיותו מסיח דעת גם יוצר עיוות בשמשה אשר מגביר את הסנוור. סדק בשמשה הוא לרוב גדול ובולט ואף עשוי לגדול עם הזמן במידה ולא נטפל בו בזמן, דבר אשר עשוי להוביל להתנפצות של השמשה כולה.

תיקון סדק בשמשה הקדמית תוך זמן קצר

לפני שאנחנו ניגשים למוסך אנחנו מתכננים פרק זמן ארוך בו נצטרך להתפנות לישיבה במוסך, כאשר לרוב מדובר בהמתנה של כמה שעות. המתנה זו נובעת לרוב בשל הצורך להחליף את השמשה כולה, דבר שלוקח כשעתיים. אך כיום איך צורך להחליף את השמשה כולה, ניתן לבצע תיקון של הסדק על ידי טכנולוגיה פשוטה וחדשנית של Carglass אשר מחליקה את השריטות והסדקים, מחזיקה את השמשה לקדמותה ומעלימה כל זכר לבעיה. השמשה שומרת על תקינותה, על אופן הרכבתה המקורי ועל ערך הרכב.
טכנולוגיה זו מיושמת בהצלחה במוסך הרכב של ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ אשר מתמחים בתיקוני זגגות לכל רכב כמו לדוגמא התקנת :
• מראות
• סאן רוף
• השחרת חלונות
• חלונות חשמליים

ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ – מובילים בשירות
ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ מתכבדים להזמין אתכם ליהנות מן השירות המוביל בתחום הזגגות בישראל. אנו מצטיינים בזמן טיפול מהיר, אירוח לבבי ויחס אישי לכל לקוח. חשוב לנו כי תרגישו בבית לכן מחכה לכם אולם המתנה מפנק ורחב ידיים שינעים את שהותכם במקום.
לאחר ניסיון של 50 שנים במקצוע אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו את הידע הרב ביותר בתחום ומקצועיות ממעלה ראשונה אשר מבטיחה איכות תוצאה מעולה. לקוחותינו מוזמנים ליהנות משירות מוביל בשני מוקדים, פתח תקווה ורחובות, כאשר במידת הצורך ניידת שירות שלנו תגיע עד ביתכם לבצע את התיקונים.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג