תיקון שמשות לרכב

תיקון שמשות לרכב

נהיגה ברכב טומנת בחובה אחריות מרובה. אתה אחראי כלפי עצמך וקל וחומר אתה אחראי כלפי אלה שיושבים עמך ברכב. אחד הדברים אשר אין עליהם פשרות – הוא תיקון שמשות לרכב. בין אם נוצר סדק, בין אם הצטברו אבק ולכלוך שכבר לא ניתן להסירם – אתה חייב לתקן את השמשות שברכב שלך, ולכן תפנה לחברה מקצועית ואמינה, אשר תספק לך שמשות מאיכות טובה ומחומרים מעולים. כדאי ומומלץ שהשמשות יישאו תו תקן בינלאומי.

תחפש חברה אשר עושה שימוש בשיטת גלאס מדיק – פטנט רשום ובלעדי של CARGLAS. הכוונה היא לערכת תיקון שמשות בשיטה נפלאה וחסכונית, אשר בה לא צריך להחליף את השמשה והיא מונעת את ירידתו של ערך הרכב.

מכיוון שישראל מתאפיינת במצב ביטחוני רגיש ומיוחד, קיים תקן מיוחד לשמשות חזקות, אשר עמידות בפני רגימת אבנים.

במקרים של שמשה מנופצת – הרכב ייחשב ללא בטיחותי ולא תוכלו להמשיך ולנסוע עליו, עובדה זו תותיר לכם שתי אופציות – שירותי גרר שיגיעו אליכם או שזגג ייתן לכם שירות ויגיע עד אליכם. לשתי האופציות ישנו מחיר שונה, תבדקו מה יותר מתאים לכם. אם רכשתם ביטוח מקיף, אשר כולל ביטוח שמשות, בדקו אצל החברה המבטחת אילו מוסכי הסדר יש באזור שלכם. זהו מוסך שיש לו הסדר עם מבוטחיה, היא מפנה אליה את לקוחותיה והם נהנים ממחיר מוזל.

ברוך ובניו מייבאים שמשות מהמפעלים המובילים בעולם על בסיס שוטף. החברה מחזיקה מגוון רב של שמשות אשר עונה על צרכי שוק הזגגות בישראל, כגון: שמשות חלופיות, שמשות מקוריות, שמשות ממוגנות אבנים וממוגנות ירי, וכן באיכויות ייצור גבוהות מאוד. כל עבודות הזגגות מתבצעות באמצעות זגגי רכב מקצועיים ואמינים. חברת ברוך ובניו מזמינים אתכם ליהנות מחוויית השירות שהיא מעניקה.

– 3476* – ברוך ובניו זגגות רכב בע"מ | זגגות רכב מאז 1958
שיחה
מהירה
השארת הודעה מהירה


    שיחה עם נציג